İÇERİ GELLLLLL(ADMİN)

osmanab

Üye
YAZIKLAR OLSUN 120 kişi Aaçık 3 saattir kimse cevap yazmıyor bu sitede 2-3 kişi dısında herkes bencil sizdeki düşünce şu hep bana yardım etsinler işim oldumu hallolsun ama yardıma gelince kalsın böyle bişey olamaz admin benim üyeliğimi iptal et yaşlarınız benden büyük ama en azından sizen daha düşünceli ve saygılıyım İYİ AKŞAMLAR!

Çok ama çok yanlış düşünüyorsun Osman!
Sana hiç yakıştıramadım!
Biz değil miydik geçen gün, sabaha kadar senin sorunun çözmek için uğraşan!
Burada herkesin kendine göre sorunları ve sorumlulukları var!
Bir sorunun olduğunda, herkes o an o soruna çözüm bulacak diye bir şey yok!
Ben de kaç gün boyunca saçma sapan bir UART sorunu ile uğraştım.
Ki bu forumda en ufak bir konu açmam olmadı o sorun yüzüne.
Aksine öyle bir sorunum varken dahi, yardıma ihtiyacı olan arkadaşlara, bilgimin yettiği yere kadar yardım ettim.
Ancak şimdi oldu mu bu söylediklerin!
Bu tarz konuşmayacaktın Osman...

Çok ama çok yanlış düşünüyorsun Osman!
Sana hiç yakıştıramadım!
Biz değil miydik geçen gün, sabaha kadar senin sorunun çözmek için uğraşan!
Burada herkesin kendine göre sorunları ve sorumlulukları var!
Bir sorunun olduğunda, herkes o an o soruna çözüm bulacak diye bir şey yok!
Ben de kaç gün boyunca saçma sapan bir UART sorunu ile uğraştım.
Ki bu forumda en ufak bir konu açmam olmadı o sorun yüzüne.
Aksine öyle bir sorunum varken dahi, yardıma ihtiyacı olan arkadaşlara, bilgimin yettiği yere kadar yardım ettim.
Ancak şimdi oldu mu bu söylediklerin!
Bu tarz konuşmayacaktın Osman...

abi nankörlük etmiyorum 2-3 kişi hariç dedim iyliklerinizi unutamam ben burada 2009* dan beri üye olup sadece yardım işleri düşünce konu açan insanlar görüyorum bu yazım bu yüzdendi

Arkadaşlar abiler hepinizden çok özür dilerim bu devreyle uğrasırken kafayı yedim çok sinirlendim bi anlık öfkeyle yazdım hepsini tekrar tekrar hepinizden çok özür diliyorum....

sn.osmanab !

Mesaj ve üyelik geçmişinize baktığımızda forumuzu sizinde acil durum ve yardım alma dışında kullanadığınız görülüyor.Buda şu demek oluyor sn.osmanab "iğneği kedinize ,çuvaldızı başkasına batırın".Bu hatanız yaşınızdan ötürü afedilebilir ama her zaman butür affedilmeyi beklemeyin.

Bir soru sorulduğunda onu cevaplamak kişinin kendi erdemidir cevaplar veya cevaplamaz kişinye kalmış bir durum.Mesaj yazıldığında hemen aynı anca cevap beklemek hatalı bir düşüncedir.

Açtığınız konulara başlık eklerken dikkatli olun...!

Farkındaysanız herkesten özür diledim o anda sinirliydim ve yaptığım hatanın farkına vardım

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri