üniversal motorlarla ilgili hazırladığım sunu

hattans

Üye
arkadaşlar eksiklikleri var fakat idare eder bir çalışma oldu.. sunuda bir değişiklik yapdığınız zaman söylerseniz çok güzel olur; ben de faydalanırım..

sunu 23 sayfadır.. boyut 2.610mb ilk sayfada animasyonlar diye ifadeler vardır, siz oralara bilgisayarınızda olan animasyonların linkini verip oradan çalıştırabilirsiniz power point2003 te .swf dosyası çalıştırmanın başka yolunu bulamadım..

ben animasyonları @Klavyeah ın verdiklerinden kullandım, sağolsun çok işe yarar şeyler..

Ekli dosyalar

• UNIVERSAL_MOTORLAR.ppt.rar
    1.2 MB · Görüntüleme: 3
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Arkadaş böyle bir şeyi paylaşıma açtığın için teşekkürler

çalışma için teşekkürler. bu arada, ben de sunularımda flash animasyonlar oluşturmak için bayağı bi araştırma yapmıştım. ilgilenen arkadaşlar için, linkteki dosya, bu konuy anlatıyor. benim çok işime yaramıştı.

Ekli dosyalar

• PowerPoint_da_Macromedia_Flash.doc
    37.5 KB · Görüntüleme: 4
Arkadaşlar bana acil elektrikli sobalarla ilgili bilgi lazım elektrik şemaları çeşitleri yapısı çalışması yardımcı olursanız dönem ödevide

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri