ücretsiz plc - otomasyon ve hidrolik pnömatik kursu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ÜCRETSİZ MESLEK KURSLARI

İstanbul İl Özel İdaresi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında yapılan protokole bağlı olarak Meslek kursları eğitimleri devam etmektedir.

Başvuru için en az “ilkokul” mezunu olma şartı aranmaktadır.

Gerekli Evraklar

1 – Öğrenim Belgesi Örneği

2 – Nüfus Cüzdan Sureti

3 – İkametgah Kağıdı

4 – Sabıka Kaydı

18 kişi olduğunda Kurs onayı alınarak eğitime başlanacaktır. Kurslar Akşam saat 17.30 dan sonra ve Cumartesi/Pazar günleri yapılacaktır. Kursu başarı ile bitirenlere sertifika verilecektir.

Kurs ismi

1-PLC ve Otomasyon

2-Hidrolik ve Pnömatik

irtibat için : [email protected]
tel : 0505 371 15 53

kardeş bu okul hangi semnte ve kurslara baş vurma tarihi ne zamana kadar surecek acaba? bide herkese sertifika verilmiyormu çok başarılımı olmak lazım yani?

Yeni dönem kayıtlarımız başladı

HAYDARPAŞA MESLEK LİSESİ Otomatik Kumanda bölümünde Ücretsiz PLC ve Otomasyon Eğitimleri başlayacaktır. Kurslar Hafta içi akşam ve Hafta sonu Cumartesi günleri düzenlenecektir. Başlangıç Tarihi olarak Aralık 2007 veya Ocak 2008 düşünülmektedir.

Kursa dileyen herkes katılabilir. Öğrenci olmak gerekmiyor.

En az ilkokul mezunu olmak ve kursa katılmaya engel bir sağlık problemi olmaması kursa katılmak için yeterli ayrıca İstanbul'da ikamet etmek gerekli

Kurs boyunca 264 saatlik eğitim verilecektir.

bilgi için Otomasyon Bölümü aranabilir Tel: 0216 348 15 12
[email protected] adresine mail atarak ön kayıt yaptırabilirsiniz 0 505 371 15 53 ü arayabilirsiniz

Kurs sonunda başarılı olanlara M. E. B. onaylı sertifika verilecektir. Kurslar uzman eğitmenler eşliğinde modern atelye ve laboratuarlarda uygulamalı olarak gerçekleştirilecektir.

Konu Başlıkları

• Elektrikte iş güvenliği ve ilk yardım
• Dijital elektronik
• PLC’nin genel tanıtımı
• Temel Seviye PLC komutları ( S7-300 )
• İleri Seviye PLC komutları
• PLC ile analog kontrol

Yukarıda ifade edilen başlıklar eğitim içeriğini oluşturmaktadır. Bu konulara aşağıdaki konular da eklenerek eğitim içeriği daha da zenginleştirilmiştir.

• Elektrik kumanda devre tasarımı
• Temel seviye elektropnömatik
• Temel seviye pnömatik
• Temel seviye hidrolik
• Proje Çalışmaları

Kurs saatlerinde üç alternatif bulunmaktadır.

Hafta sonu
Cumartesi Pazar günlerivle hafta içi bir akşam olmak üzere haftalık toplam 20 saatlik eğitim yapılır. Program 13 haftada tamamlanır

Hafta içi akşam
Mesai saatleri sonrası haftada 20 saatlik eğitim yapılır. 13 haftada tamamlanır

Yoğun program
Hafta içi 3 akşam hafta sonu Cumartesi olmak üzere haftada 20 saatlik eğitim yapılır. 13 haftada tamamlanır tamamlanır.

Üç seçenek için de öğrenci kabul edilmektedir. Bir grupta 18 kişi oluştuğunda eğitim başlayacaktır. Ancak eğitimlerin Aralık sonu veya Ocak ayında başlıyacağı tahmin edilmektedir.

HaydarpaŞa meslek lİsesİ otomatik kumanda bölümünde Ücretsiz plc ve otomasyon kursu İÇİn son 7 arkadaŞimizi beklİyoruz.İlgİnİze teŞekkÜrler....

Bu kursları dvd ye kaydedip buraya aktarma olanagı var mı?makum istanbul dışındayız böyle olanaklarımız yok.teşekkür ederim..

2010 dada var mı bu kurslardan???

dönem dönem istanbul'da kurslar açılıyor takip etmek lazım
ben bir miktar gitmiştim gerçekten faydalı bilgiler veriyorlar.

sadece devamlılığa dikkat etmeniz gerekiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,916
Son üye
adil.degirmenci

Yeni konular

Geri