özel mail adresi alma

roksyyyyy

Üye
Arkadaşlar ben özel mail adresi almak istiyorum.
[email protected] gibi lütfen yardımcı olun bir türlü alamadım.Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:
http://login.passport.net/uilogin.srf?lc=1055 adlı siteye giriyoruz
[email protected] seklinde msn adresi alma HESAP İÇİN KAYDOLUNA TIKLIYORUZ
Evet, e-posta adresim kullanılsın diyoruz
E-POSTA ADRESİ YERİNE mesela [email protected] bana göre yazıyoruz...
ŞİFRE YAZIYORUZ...
DEVAMA TIKLIYORUZ....
LÜTFEN e-posta adresinizi gösterildiği gibi yazın diyor oraya tekrar yazıyorsunuz adresi
KABUL EDİYORUM DİYORSUNUZ
O KADAR

Esselâmû aleyküm

İstediğin şekilde mail adresi almak istiyorsan, soyismine ait alan adı alman gerekli buda paralıdır. Link burdan fiyatları görebilirsin.

ŞİFRE YAZIYORUZ...
DEVAMA TIKLIYORUZ....
LÜTFEN e-posta adresinizi gösterildiği gibi yazın diyor oraya tekrar yazıyorsunuz adresi
O KADAR

süper eline sağlık..
millette görüyordum özeniyordum :D

ŞİFRE YAZIYORUZ...
DEVAMA TIKLIYORUZ....
O KADAR

Hocam dediğiniz şekilde yapıyorum fakat bir sorunla karşılaşıldı diyor.Araştırdım şuan microsft hiç bir şekilde mail adresi vermiyormuş.

Hocam dediğiniz şekilde yapıyorum fakat bir sorunla karşılaşıldı diyor.Araştırdım şuan microsft hiç bir şekilde mail adresi vermiyormuş.

nasıl vermiyormuş:)sözün sana değil yanlış anlama ama onu kim demişse halt etmiş:)her türlü alırsın.yapamadıysan istediğin adresi özelden yaz bana.ben açayım sana bi hesap vereyim.sonra sen şifreyi değiştirisin;)

ben daha dün aldım hocam yanlış birşeyler yapıyor olmaysın?

deşifre, aldığın mail adresini msn de kullandığın zaman adres doğrulanamamıştır ibaresini nasıl çözüyorsun?. Aldığın adresden başka hesaplara mail gönderip alabiliyormusun?.

deşifre, aldığın mail adresini msn de kullandığın zaman adres doğrulanamamıştır ibaresini nasıl çözüyorsun?. Aldığın adresden başka hesaplara mail gönderip alabiliyormusun?.

üstad onu çözemezsin işte maalesef:)bilmiyorum belki vardır çözen birisi ama ben hiç görmedim.onun için domain alman gerekir.ee tabi haliyle o da ücretli.

dolayısyla bu hesapta mail alışverişi yapamazsın ama msn olarak kullanabilirsin.

üstad onu çözemezsin işte maalesef:)bilmiyorum belki vardır çözen birisi ama ben hiç görmedim.onun için domain alman gerekir.ee tabi haliyle o da ücretli.

dolayısyla bu hesapta mail alışverişi yapamazsın ama msn olarak kullanabilirsin.

ya eskiden yapabiliyordum bunu. Yani hem istediğim adresle msn hesabı alıyordum, hem de doğrulamayı yapabiliyordum, ama şimdi hiç hatırlamıyorum nasıl yaptığımı, çocuktuk o zamanlar.

şöyle bir msn adresim var:

[email protected]

hahahahahahah!

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,845
Son üye
burak_duyar

Yeni konular

Geri