ödev raporu hazırlama

ımyo elektirik ikinci sınıf öğrencisiyiz sistem analizi ve tasarım dersindeki bilgisayar kontrollü kayan yazı projemizin detaylı bi raporu gerekli

raporu bizden istiyorlar elimizde pek fazla bilgi yok acilllll yardım :confused:

Daha farklı birşey söylemeye çalışmıştım,neyse :]

Bu raporu doldurmak için öncelikle bahsettiğiniz projenin ortada olması lazım. Proje var derseniz e bu sefer bu dosyayı kim dolduracak?

Forum yapılmayan şeylerin başkasına yaptırılmaya çalışıldığı yermi diye düşünüyorum da bir an.....

Yapılmasa bile üsulüne uygun yapılmaması gerekli bence...

Projemiz Pc kontrollü kayan yazı.Bunu zaten yaptık fakat raporumu 40 sayfadan oluşması gerekli bunun için politik ve uzun yazılara ihtiyacımız var. Yarım istediğimiz konuda bu zaten. Siz yanlış anlamışsınız bize sadece rapora koyabilceğimiz bilgiler gerekli.İşimizi kimseye yaptırmaya çalışmıyoruz kaynak arıyoruz

gençler:
bu projeyi bizim mi hazırlamamızı istiyorsunuz ,yoksa projeniz hazır sunum evrakınımı biz düzenliyecegiz?
bizlerden beklediginizi kimse anlamadı .

Projemiz hazır sadece evraklar vb. bilgiler gerekli. raporu dolduramıyoruz. Not: Projeyi hazır aldık :)

Abi ben senden yardım istemiyorum sağol ilgilendiğin için. Dalga geçicek başka birisini bul

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,841
Son üye
nazoyata

Yeni konular

Geri