çin makinasındaki s7 200 ler hakkında bilgisi olan var mı?

selamun aleykum arkadaşlar çinden gelen makinanın üzerinde bulunan s 7 200 serilerinin çin e özel üretim oldugunu duymuştum resimleri olan cpu s 7 200 cn diye tanımlanıyor çin makinasına ait stabil haberleşiyorum ama dowland etmek istediğim zaman hata veriyor daha önce bu hata koduna raslamadım bilgisi olan arkadaşlar desteğinizi bekliyorum ayrıca microwin i çince ayarlayıp denedim sonuç aynı çince cevirdiğim zaman microwin menüleri soru işareti şeklinde çıkıyor srvispack alakası olabilir mi? arıza kodu ve detaylı resimleri yükledim ayrıca aklıma takılan 224CN modeli, siemensin listelerinde mevcut değil ürünün sahte oldugunu düşünmüyorum fakat dediğim gibi çin e özel siemens s 7 200 oldugunu forumda okumuştum ilginiz için şimdiden teşekkür ederim

not clear reset işlenlerini uyguladım sonuç aynı

ckw4q.jpg

ckw8y.jpg

ckwbz.jpg

ckwnv.jpg

ckwpq.jpg

ckwqd.jpg

ckwr8.jpg

ckwrx.jpg

ckwsm.jpg

ckwtb.jpg

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Evet ürün kodu noları hep 8 ile bitiyor. Denetim masası > Bölge ve dil kısmı olacak sanırım buraya çince desteğini yükle ve çin ceyi aktif et. Microwin dilini de çince yap ( Hem bilgisayar dilini hem de Microwin dilini çince yapmazisen olmaz). Doğal olarak microwin üzerindeki menülerden text yerine ??? gibi işareler okuyacaksın. Burdan Upload kısmını bul ezbere programı yükle. Herhangi bir hata yapmadı isen sorunsuz bir şekilde program eline geçmiş olacak. Daha sonra PC ve Microwin ayarlarını eski haline getir. Yeni bir cpu al eski cpu'nun ürün kodu kısmının son rakamı 8 yerine 0 olsun. cpu ları değiştir ve indirdiğin programı yeni cpu ya tak.

Evet ürün kodu noları hep 8 ile bitiyor. Denetim masası > Bölge ve dil kısmı olacak sanırım buraya çince desteğini yükle ve çin ceyi aktif et. Microwin dilini de çince yap ( Hem bilgisayar dilini hem de Microwin dilini çince yapmazisen olmaz). Doğal olarak microwin üzerindeki menülerden text yerine ??? gibi işareler okuyacaksın. Burdan Upload kısmını bul ezbere programı yükle. Herhangi bir hata yapmadı isen sorunsuz bir şekilde program eline geçmiş olacak. Daha sonra PC ve Microwin ayarlarını eski haline getir. Yeni bir cpu al eski cpu'nun ürün kodu kısmının son rakamı 8 yerine 0 olsun. cpu ları değiştir ve indirdiğin programı yeni cpu ya tak.

plc yi tamamen sıfırladım claer menüden upload değil dowland etmek istediğim zaman sorun veriyor pc yi çince cevirip denerim windows u çince yapıp microwini çin ce ayarlamam yeterli olacakmıdır? teşekkürler

Macixin anlattığını yöntem sorunsuz çalışıyor. daha önce benimde başıma geldi. CPU nıumarasının sonunda CN varsa sadece çince desrekliyor. genelde çinden getirilen makinalarda karşımıza çıkar.

Son soruna gelince, cevap evet. microwini çince yap soru işaretlerine aldırma dosyanı bu şekilde kaydet ve pc yide çince yapmadan download etmeyi dene olmazsa pc yide çince yap ve sonra download et.

Macixin anlattığını yöntem sorunsuz çalışıyor. daha önce benimde başıma geldi. CPU nıumarasının sonunda CN varsa sadece çince desrekliyor. genelde çinden getirilen makinalarda karşımıza çıkar.

Son soruna gelince, cevap evet. microwini çince yap soru işaretlerine aldırma dosyanı bu şekilde kaydet ve pc yide çince yapmadan download etmeyi dene olmazsa pc yide çince yap ve sonra download et.

microwin i çince yaptım sonuç aynı bir de pc yi deneyeyim bu siemens politikası nedir nedendir anlayamadım

Son düzenleme:
Eğer Windows 7 Kollanıyorsanız sadece microwin i çince yapmanız yeterli. Eğer Xp kullanıcısı iseniz her ikisinide çince yapmanız gerek.

xp yi microwinide çince derleyip denedim aynı hata devam etmekte hatanın çevirisi şu

Bir derleme hatası oluştu, daha fazla bilgi için ölümcül olmayan hatalar denetleyin.

cmd4w.jpg
cmddx.jpg

Eğer ki derleme hatası mevcut öncelikle programın üzerindeki hataları düzenlemelisin program derlenebilsin.

microwin ve pc yi eski haline (microwin ingilizce ve pc türkçe yap) sonra programını yaz ve derle. eğer derleme hatası yoksa ve programından eminsen yukarıdaki açıklamalar doğrultusunda çinceye geç ve download et.

arkaşdaşlar basit birsey yazıyorum 1 giriş 1 çıkş derliyorum hata yok bir satır işlem yazıyorum deniyorum sonuç aynı

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri