çimento fabrikasında staj yapanlar

ben çimen to fabrikasında stajımı tamamladım ama ilk stajım oldugu için ne yapıcagımı bilmiyorum.elinde dokumanları bulunan arkadaslar rıca etsem yardımcı olurmusunuz?

Döküman olarak ne istediğini söyleyebilirsen çimento fabrikası konusunda her türlü elektriksel döküman mevcut elimde gönderebilirim

Hocam aynı şekilde bende Maden mühendisi olarak ilk defa Set çimento ya ait bir fabrikada staj yapıyorum ancak ne yapacağım - yapabileceğim konusunda bilgisiz olduğum için problem oluyor elinizde eğer akım şemaları ve fabrikada ki üretim kapasite v.s devreler ile ilgili bilgi var ise gönderirseniz memnun olacağım

Tam olarak hangi ünitenin akış diyagramını istediğini iletirsen link olarak gönderi yapabilirim. Arşiv çok geniş olduğundan istediğin bilgileri tam detaylı iletirsen çünkü verilerin hepsini link haline getirmek uzun sürebilir

EEM okuyorum ve BetonSA' da elektrik alanında staj yapıorum. (transfrmatör1-2,akım ve gerilim trafoları,şalt sahası,yıldz üçgn bağlantı şekilleri,ac-dc akım,aşırı akım ve gerilim korumaları,reaktif güç kompanzasyonu,kablo seçimleri,kontaktör,röle...vb )--- içerikli staj defteri; arşivinde varsa linkini iletebilir misn(?) şimdiden tşkkrler.

acaba elinizde bilişim hizmetlerisistem yönetmenliği ile alakalı raporlar var mıdır?

Ben stajımı ÇİMSA'da yapmıştım.İsterseniz gönderebilirim.

Ben stajımı ÇİMSA'da yapmıştım.İsterseniz gönderebilirim.

ÇİMSA'da yaptığınız staj notlarını gönderebilir misiniz? Bu yaz ben de bir çimento fabrikasında staj yapacağım da döküman topluyorum.

elinde staj raporu olan paylaşabilir mi ya da çimento sektörü ile ilgili herhangibir dokuman staj raporu hazırlamam gerekiyor fakat elimde hiçbir bilgi yok bi el atarsanız çok sevinirim

Forum istatistikleri

Konular
128,160
Kullanıcılar
449,919
Son üye
Serdar.59

Yeni konular

Geri