çift terimli tarife grubunda güç aşım tablosu yardımı

Günlükten kastım,ay sonunu kaçırmamanız ve durumunuz hakkında tam bilgi sahibi olmanız için olabilir.Ge-
çerli olan,ay sonundaki durumdur.Demandlar,her ay sonu sıfırlanıp yeniden başlar .Demand aşımı ay sonu
rakamı olup tek rakam ve çarpanla çarpıldıktan sonraki değerdir.Demand aşımı,gün için değil,ay için uygula-
nır.Yani,o değer 1 gün bile aşılmış olsa,fatura hesabında aylık olarak uygulanır.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Günlükten kastım,ay sonunu kaçırmamanız ve durumunuz hakkında tam bilgi sahibi olmanız için olabilir.Ge-
çerli olan,ay sonundaki durumdur.Demandlar,her ay sonu sıfırlanıp yeniden başlar .Demand aşımı ay sonu
rakamı olup tek rakam ve çarpanla çarpıldıktan sonraki değerdir.Demand aşımı,gün için değil,ay için uygula-
nır.Yani,o değer 1 gün bile aşılmış olsa,fatura hesabında aylık olarak uygulanır.
Sami bey benim anladığım şey şu şekilde her ayın 31 inde yada fatura kasım tarihinizdeki son rakam ne ise o değeri baz alın diyorsunuz doğru anlamışmıyim.?
Ay içinde ne tür takip yapmaliyimki güç aşımına girip girmediğini bileyim?Hangi değerlere bakmalıyım neyin takibini yapmalıyım ay içinde ki faturaya sürpriz bir rakam yansımasın.Bu konuda tecrübenizi paylaşırmısınız.

Günlük tüketimlerime mı bakmalıyım ne ile karsilastirmaliyim fıkır verirseniz sevinirim

Demand,herhangibir 15 dakikadaki en yüksek güçtür.Bunu takibetme ve engelleme şansınız olmaz.Sayaç tesbit ettiğinde ise yapılabilecek şey kalmamıştır.Bu konuyu bu kadar ısrarla takibettiğinize göre,ne ka-
darlık bir ceza sözkonusundan bahsediyoruz ?

Son düzenleme:
Her ay 1000 tl ustu gelmekte.Bir caresi yokmu?en azından ceza gelmemesi icin yada az gelmesi icin biseyler yapamazmiyiz

Çift terimli tarifeyi neden seçtiniz ? Bunun izahını biliyormusunuz ? Mutlak çözüm,demand değerini
değiştirmeniz,başka yolu yok.

Son düzenleme:
Benim ile alakalı degil bolgedeki perakende sirketi daha uygun olur diye tesvik etmis

bana da telefon şirketlerinden daha az para ödeyeceksiniz sizi şu tarifiye alalım diyorlardı , bende benim param çok diyordum şimdi o da yok iptal ettim .

merhaba arkadaşlar sizden bir ricam mevcut.Fabrikamız çift terimli tarife grubuna geçti.Güç aşım hesaplamak için excel tablo yapmam lazım yada sizlerde var ise kullanmam lazım.Kısaca güç aşım takip tablosu lazım.Yardım edermisiniz?

Googol playirdan ceza takip programı var idirsen oradan günlük aylık ta yazıp takip edebilirsin

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190329-112421.png
    Screenshot_20190329-112421.png
    1.1 MB · Görüntüleme: 12

Forum istatistikleri

Konular
128,164
Kullanıcılar
449,927
Son üye
yusuf2023

Yeni konular