çamasır makinası motoruyla pcp pompa basma

burak4570

Üye
oncelıkle mrb arkadaslar sımdı elımızde mevcut olan pcp tufeklerımızde dehset bı bıcımde pompayla basma sıkıntısı cekıyoruz bunu camasır makınası motoruyla gıderebılmeyı amaclıyoruz sımdı evde 220 ac dısarda 12 volt dc calıstırmamız lazım bu motoru arastırdıgım kadarıyla oluyomus yardımcı olabılırmısınız ac-dc nasıl calıstırabılırız yada dc kuvvetlı bı motor onerınız varmı yapmak ıstedımız proje asagıdakı lınkte mevcut yardım beklıyoruz tesekkurler...

www.youtube.com/watch?v=_7xhBCJl-WU

www.youtube.com/watch?v=w-QPl4RZNTM

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
12 volt dc. kuvvetli motor arıyorsanız, araba marş motoru kullanın..

araba mars motoru bızı arazıde ıdare etmeskı ustam cok amper cekmezmıkı o

Önce pompayı yapın, 200 bar çok yüksek bir basınç (otomobil lastiğinin yaklaşık 80 katı, atölye tipi bir kompresörün çalışma basıncının 40 katı), bu basınçta çalışacak pompayı yapacak tecrübe ve bilginiz var mı? En ufak bir hortum patlamasında sağır olma ihtimaliniz çok yüksek.

hocam orjınal basan pompamız var zaten bız bunu elle basıyoruz 250 bara kadar cıkaran tufegın kendı ozel pompası mevcut bunu sadece basması yordugu ıcın motorlu bı sıstem dusunuyorum cunku cok oruyo bıldıgın gıbı degıl ve bırasda fazla sevdıgım ıcın atıs yapmayı bı seferde 100 barda 200 e 6 -7 defa cıkarmaya calısınca hal kalmıyo bunun ıcın ıstıyoruz vıdeoda gordugunuz pompa mevcut duzenek lasım

yokmu yardımcı olacak bı ustam 12 volt dc nasıl calısır camasır makına motoru

yokmu yardımcı olacak bı ustam 12 volt dc nasıl calısır camasır makına motoru
ne kadar köfte o kadar ekmek hem 200 bar basınç istiyorsun hemde küçük bir şey yapsın olmaz . marş motoru veye silecek motoru pompa mekanizmasını çalıştırabiliyorsa; motor çalışır durumda iken pompayı kullanırsan aküde bir sorun olmaz

arkadaslar motor 200 bar basmıycak sadece pompaya hareket vercek bakın asadakı lınkte gıbı
www.youtube.com/watch?v=uROLCyQBNk0 burdakı motorun ne oldunu cozemedım en kuvvetlı 12 volt dc le calısan camasır makınası motoru geldı aklıma

Çamaşır makınası motoru dıye tutdurtdunuz, araba cam silecek motoru deneyın. O motorlarda şamsımanlı ve eksantiril çalışır. Kolu ıstediğin gibi uzat dene. 200 bar basınc dıye, marş motoru demişdim Lınkdekı motor küçük bir sey sonucda.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri