Ankara İvedik organize sanayi bölgesi
Og işleri
Kompanzasyon sistemleri
Yapan firmada çalışmaktayım

elektronik elektrik tamircisiydim şu an boştayım

1998-2010 yılları arasında Elektrik tesisat,proje ve Mekanik tesisat uygulamlarında Teknisyen ve Ekip Başı pozisyonlarında çalışmıştım.2010 yılından bu yana Ambalaj,Gıda ve Turizm sektörlerinde hizmet veren firmaların Teknik Bakım Departmanlarında çalıştım.Şu an işsizim ve İzmirde yaşıyorum Ayrıca Ege Üni. M.Y.O. 2004 mezunuyum.

YTÜ - Elektrik Müh. mezunuyum. Değişik firmalarda dolayısıyla değişik alanlarda çalıştım. Elimden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım.

Doğan Grubunda Matbaa Bina Elektrik Bölümünde çalışıyorum. 1997 Z.K.Ü Alaplı M.Y.O mezunuyum.

Elektrık elektronık Meslek lisesi mezunuyum mekatronik myo okudum şimdi Tekfen de Qatar şantiyesinde elektrik bakım onarım ve şantiye elektiriğindeyim

Hidrolik/ponomatik/elektirik/elektronik otomasyon/mekanik/arac bakim onarim rektefiye/tum talasli imalat makinelerini kullanabilirim/argon-gaz alti - oksijen - elektirk kaynagi yapabilirim / basincli metal enjeksiyon makineleri sektorunde 30 yil is tecrubem vardir

Ozel sektor 2x600 mw termik santralde elektrik bakimda calisiyrum

2500kw gücündeki Sentetik fabrikasında 6 yıldır elektrik teknisyeni olarak çalışıyorum selamlar.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri