Ütü sigorta attırıyor

notocord

Üye
Merhaba. Ütü çalışmadığı için açtım, içinde bir bağlantı hattı oksitlenmiş, temizleyip topladım ancak sigorta attırıyor. Kabloları sökerken aptallık edip sıralamasını not etmedim. Hangi kablo nereye takılacak yardım edebilir misiniz? (Mavilerin ikisi yan yanaydı sadece onu hatırlıyorum)
F3372FB2-77E4-4986-A470-0F5E2183C1EE.jpeg

Son düzenleme:
güzel insan bir foto yükle lütfen sıkıntısız bağlantıyı tarif edelim, genellikle kablolar mavi- kahverengi ve sarılı yeşilli olur.

güzel insan bir foto yükle lütfen sıkıntısız bağlantıyı tarif edelim, genellikle kablolar mavi- kahverengi ve sarılı yeşilli olur.
Foto ekte mevcut hocam görünüyor bende. İlgin için teşekkür ederim.

Sarı-yeşil ve mavi olan iki kablo kalın. Ayrıca kırmızı, siyah, mavi renkte daha ince üç kablo var.

Hangi renk kablo hangi girişe bağlanacak yardımcı olur musunuz?

Ekli dosyalar

• 396D2283-7079-4601-B04C-F53726C0E8FF.jpeg
    396D2283-7079-4601-B04C-F53726C0E8FF.jpeg
    846.1 KB · Görüntüleme: 45
Marka model vermemişsiniz dolayısıyla aynı ürünü kullanan - kullanmış tamir etmiş kimse denk gelir de bu foruma üye olup okursa ancak yardım bulabilirsiniz, milyonda bir olmasa da çok düşük bir yüzde ... Kart ve röle çıkışına yoğunlaşın diyeceğim de, bu konuya da uzak olduğunuz bariz belli. Maalesef servisine başvurmanız en etkili çözüm olur, zira özel servisler de rastgele bağlantı yapacak ve cihazı daha fazla bozmaya sebep olacaklardır.

tamiri için servise baş vurmanız .

Fotodan kırmızı ile siyahtan tam emin olamadım.
Yinede dikkat edin sigorta atmasın.

Ekli dosyalar

• utu.jpg
    utu.jpg
    735.1 KB · Görüntüleme: 18

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9