Ürün seçimi hakkında

shox

Katılımcı Üye
Merhabalar. Uzun zamandır Siemens kullanmadim o nedenle ürünler hakkında fazla bilgim yok. Yardım rica ediyorum.
Kisaca yapmak istediğim şudur. 500 palslik bir encoderden mesafe okuyarak ikunan mesafe oranina göre iki adet invertere frekans uygulamak istiyorum. Bunlari yaparkende bir yandan 10-20 miliamper aralığındaki bir akımı takip etmek istiyorum sistemde bir adette küçük ebatlı ( 4 inç olabilir ) bir panel kullanmak istiyorum. Cpu da en fazla bana 4 guris 4 tanede çıkış olsa yeterli fazlasi gerekmiyor. Bana bu işi görebilecek varsa kendi icerisinde analog giriş çıkışı ve encoder için hızlı sayıcısı olan bir cpu yoksa ayri ayri cpu, hızlı sayıcı ve analog modullerden olusan bir grup önerebilir misiniz. Birde bu ürünler için İstanbul'da fiyat alabileceğim Siemens bayisi önerirmisiniz. Teşekkür ederim.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
siemens s7 1200 1212c dc/dc/dc
maksis otomasyon satışta fulya hanım...

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri