Üniversite okumak haram bize..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İş bilenin, kılıç kuşananın. atasözünün anlamı, açıklaması... TDK Açıklamalı Atasözleri Sözlüğü

Atasözü:
İş bilenin, kılıç kuşananın.
Atasözünün Anlamı:
1. Kim ki bir işi beceriyor, bir şeyi kullanıyor, bir şeyden gerektiği gibi faydalanıyor, o şeye sahip olmalıdır; en uygunu, yakışanı da budur.

2. Kim ki başkasının yararlanmadığı, yararlanmasını bilmediği bir şeyi elinde tutuyor ve ondan yararlanıyorsa, o şey, mal sahibinden çok onun sayılır.

senin yalanın batsın sahtekar herif hangi ilkokul mezunu adam 12 bin lira maaş alıyor acaba ?? bulunmaz hint kumaşımısın sen ??
inanmayın bu dingile sallıyor kim inanırsa artık
inşallah sende günün birinde benden beter olursun düşmez kalkmaz bi Allah vardır....senin kafan şimdi buna da basmaz...

inanma be sallıyor ....

Bu ağızla devam ederseniz sizi forumdan süresiz uzaklastiririm!!! Kibar ve nazik olmak çok zor olmasa gerek !

Son düzenleme:
Bu ağızla devam ederseniz sizi forumdan süresiz uzaklastiririm!!! Kibar ve nazik olmak çok zor olmasa gerek !

bunu bana değil o adama söyleyin tahrik ediyor beni.. hırsızın hiç mu suçu yok ?
forum üyelerine eşit davranmıyorsunuz çifte standart uyguluyorsunuz...

bunu bana değil o adama söyleyin tahrik ediyor beni.. hırsızın hiç mu suçu yok ?
forum üyelerine eşit davra
forum üyelerine eşit davranmıyorsunuz çifte standart uyguluyorsunuz...

Kimden bahsediyorsunuz bilmiyorum . Ben üsluba bakarım. Tahrik varsa rapor edin lütfen. Konu kapatılmıştır . İyi forumlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,890
Son üye
Ercan29

Yeni konular

Geri