Ücretsiz Solidworks 2013 Eğitim DVD si

gpeker2003

Üye
Solidworks Türkiye Yenasoft talep eden herkeze sadece kargo ücreti (5.10 TL) karşılığında SolidWorks 2013 eğitim DVD si gönderiyor.

SolidWorks Türkiye Distribütörü, SolidWorks Satış 0216 577 67 77, 0212 863 48 52 - Auton, Esprit Satış ana sayfasında bulunan sekmeden adres bilgilerini vererek ulaşabilirsiniz.

İhtiyaç duyan arkadaşların bilgisine.

Sanırım sadece SW 2013 deki yenilikleri tanıtan bir DVD komple eğitim değil değil mi ?

Temel den ileri seviyeye kadar eğitim videolarını ve videolarda örneklenen parçalardan oluşuyor. Ayrıca Esprit vs. ile cam eğitimi de var.

Çok iyi o zaman teşekkürler bilgi için.

ne zamana kadar devam edecek belli bir süre kısıtlaması var mı

Hemen kargolamışlar az önce elime ulaştı DVD(ler) ler diyorum çünkü 2 tane yollamışlar.
Çok şaşırdım nasıl bu gibi bir eğitim setini ücretsiz dağıttıklarına.
Oldukça kapsamlı bi eğitim seti.
Solidworks: temel eğitimle başlıyor, temel eğitim 15 konu içeriyor ve Haluk Tatar'ın eğitim DVD'lerinden tanıdığımız Özgül Koramaz tarafından hazırlanmış tüm solidworks eğitimleri
Temel eğitimin ardından diğer Solidworks eğitimleri

>İleri Teknik Resim Eğitimi
>İleri Montaj Modelleme Eğitimi
>İleri Parça Modelleme Eğitimi
>İleri Yüzey Modelleme Eğitimi
>İleri Kalıp Modelleme Eğitimi
>İleri Sac Levha Modelleme Eğitimi
>İleri Konstrüksiyon Modelleme Eğitimi

şeklinde sıralanıyor ve her birinin içinde birçok farklı konu ve video var. Solidworks 2013 yenilikleri videolarıyla beraber toplam 81 ayrı video mevcut sadece solidworks bölümünde

ayrıca SW motion ve SW simulation da 9 eğitim videosu ile detaylı bir şekilde anlatılmış.

Solidworks'e ek olarak
3DVIA Composer
Esprit
Visualmill
programlarının da kapsamlı eğitimleri var.

Ben kendi adıma çok teşekkür ederim öncelikle @gpeker2003 size ve boyle güzel bir DVD hazırlayıp bunu ücretsiz dağıtan Solidworks Türkiye distribütörü Yenasoft'a.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri