Ücretsiz PLC ve Otomasyon Eğitimi ( Yeni dönem kayıtlarımız başladı )

kurs halen devam ediyor fakat yaklaşık 4 hafta sonra bitecektir..Şimdiden diğer kur için önkayıt almaktayız 20 kişiyi bulabilirsek listemizi teslim edeceğiz..

muhtemelen aralık 2007 veya ocak 2008 de diğer kur u açacağız...

bilgi için [email protected] adresinden yada faruk gunduz bey ile iletişime geçebilirsiniz...

Ekli dosyalar

• plclab copy.gif
    plclab copy.gif
    199.3 KB · Görüntüleme: 3
Moderatör tarafında düzenlendi:
merhaba plc kursunun şişli emlde olduğu söyleniyor bilginiz var mı bi de avrupa yakasında baska hangi emlde bu kurs verıliyor.........

ya arkadaşlar plc proğramlama hakkında kim bana bilgi verecek.Herkese rica ediyorum

keşke istanbulda olsaydık bende katılırdım

arkadaşımın dediiği gibi mevcut dolmadıysa bu kursa müracat yapabilirmiyiz.böyle bir imkan varsa bilgilendirirseniz iyi olur. iyi çalışmalar.

bu kursların kocaelıde veya sakaryada olanı yokmu bıze ıstanbul ters gelıyor bılgısı olan bılgılendırırse sevınırım

bu kursların aynısı avrupa yakasındaki okullardada açılıyor.ama nerelerde olduğunu tam bilmiyorum.yenibosna taraflarında bir okulda olduğunu duydum sadece kapı kapı dolaşıp hangi okul olduğunu arayamacağım.eğer bilgisi olan olursa burada yazarsa sevinirim.

ulas ' Alıntı:
merhaba . bu kurs için ekim ayı içerisindede yeni kontenjan açılabilirmi. yoksa sadece eylül ayı içinmi. iyi çalışmalar.
hoobyelektrik ' Alıntı:
kurs sonunda bir belge veriliyormu
luck ' Alıntı:
merhaba kurs başladımı şu an eger sınıf mevcudu fazla aşılmadıysa hala kursa giriş yapabilirmiyiz...

YENI ACILACAK KURSUMUZ ICIN KAYITLARIMIZ HALEN DEVAM EDİYOR,

KURSUMUZA KATILANLARA Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı Tüm Avrupa Birliği ülkelerinde geçerli * * * SERTİFİKA * * * VERİLECEKTİR

Detaylı Bilgi ve Müracat İçin:
Hasan TALAS (Teknik Öğretmen )
( Cep Tel : 0 505 789 28 54 )

Email : [email protected]

luck ' Alıntı:
merhaba kurs başladımı şu an eger sınıf mevcudu fazla aşılmadıysa hala kursa giriş yapabilirmiyiz...
Su an için önkayıtlar devam ediyor. Acele edin

Detaylı Bilgi ve Müracat İçin:
Hasan TALAS (Teknik Öğretmen )

( Cep Tel : 0 505 789 28 54 )
Email : [email protected]

ADRES : BAHÇELİEVLER ERKAN AVCI ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ
KÜLTÜR SOK. NO:5 BAHÇELİEVLER – İSTANBUL
KADİR HAS CENTER ARKASI

Forum istatistikleri

Konular
127,961
Kullanıcılar