Ücretsiz PLC ve Otomasyon Eğitimi ( Yeni dönem kayıtlarımız başladı )

Daha iyisini vereceğinize eminim,çalışmalarınızı takdirle karşılıyorum.

1-Kurs sonunda hangi isim altında ne belgesi verilecek.

2-kursun süresi neden 264 saat daha kısa süreli olup daha fazla insan eğitilemez mi?

teşekkürler....

swordfish ' Alıntı:
Daha iyisini vereceğinize eminim,çalışmalarınızı takdirle karşılıyorum.

1-Kurs sonunda hangi isim altında ne belgesi verilecek.

2-kursun süresi neden 264 saat daha kısa süreli olup daha fazla insan eğitilemez mi?

teşekkürler....

kurs sonunda hangi kurs alınmışşa (acılan kurslar il özel idare web sitesinde var..hemen hemen tum mesleklerle alakalı) onunla alakalı MEB sertifikası verilecek..kurs kesinlikle bedava..

kursun 264 saat olması aslında fazla gibi ama Meb planlama yaparken 1 egitim ögretim dönemini gözeterek planlama yapmış..yani okullarda öğrencilere verilen eğitim gibi düsünülmüş..sonuçta meslek sertifikası verilecek..amac zaten hiç bilmeyen bir kişinin meslek edinmesi yada mesleginde iyi bir noktaya gelmesi düşünülerek plan yapılmış...bir meslegin 1-2 ayda ögretilmesi cok zor..

aslında büyük bir fırsat..degerlendirmek gerekir..

sevgiler

Arkadaşım selamlar öncelikle böyle güzel organizasyonlar için uğraş werip faydalı olmaya çalıştğınız için sonsuz teşekkür ederim şahsım adına ben bursada oturuyorum ve burada bu uygulama mevcutmu acaba?

Kurs sadece İstanbul'da düzenleniyor. Kursların başlaması için belirli bir tarih yok En az 18 kişilik grup oluştuğunda İl milli eğitim müdürlüğünden izin alınarak kurs başlatılabiliyor.

selam bu kurslar bütün illerdeki meslek liselerinde yok.bu kursları cd ye kaydedip burada yayınlama olanagı yok mu teşekürler

merhaba . bu kurs için ekim ayı içerisindede yeni kontenjan açılabilirmi. yoksa sadece eylül ayı içinmi. iyi çalışmalar.

merhaba kurs başladımı şu an eger sınıf mevcudu fazla aşılmadıysa hala kursa giriş yapabilirmiyiz...

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri