Ücretsiz Otomatik Kumanda Eğitimi

Klavyeah

Üye
Kursun Amacı

Katılımcılara Otomatik Kumanda ile ilgili güncelleşmiş dökümanlarla temel bilgiler vermek. Günümüzde kullanılan Otomatik Kumanda devre elemanlarını tanıtmak. Standart normlarla hazırlanmış devre şemaları çizebilme ve okuyabilme becerisi kazandırmak. Makineleri kumanda edecek devre bağlantılarını yapabilme. Arızalarını bulup onarım ve bakımını yapabilme becerisi kazandırmak.

Kursun İçeriği

* Otomatik Kumanda devre elemanlarının çalışma prensibini, teknik özeliklerini öğrenme
* Kumanda sembollerini ve kumanda devre şemalarını çizme
* Çeşitli Kontaktör ve Rölelerin tanıtılması, çalışması ve bağlantıları
* 3 Fazlı Asekron Motorun yapısı Çalışma prensibi tanımı
* Asekron motorlara yol verme yöntemleri
* Asekron motorların Yıldız üçgen çalışması
* Asekron motorlarda Devir yönü değiştirme
* Kumanda panolarının incelenmesi.

Katılımcı Profili

İşyerlerinde elektrik işlerinde çalışan çırak kalfa ve ustalar.

Eğitim Süresi

12 gün 48 saat
Cumartesi-Pazar
Saat 08:30 - 12:30

Eğitimci

Ali Osman ÖZBAŞARAN (Manisa Endüstri Meslek Lisesi)
E-Posta : [email protected]

Müracatlar

Elginkan Vakfi

slm mrba
istanbulda yokmu acaba kumanda eğitim teşekurler

programcı ' Alıntı:
slm mrba
istanbulda yokmu acaba kumanda eğitim teşekurler

Eğitim ve öğretimde sihirli bir değnek yoktur,sizi olmak istediğiniz şekle sokabilsin ! Eğitim öğretim aslında insana çok şey verir, ama siz ne kadarını alırsınız birde o yönüne bakmak gerek.Sitede bir çok değerli arkadaşlarmız vardır, soruldumu muhakkak cevabını alabileceğiniz bir konunun üzerindesiniz.Kumanda elemanlarının ne olduğunu ne işe yaradığını okuyun ,sonra kumanda elemanlarını alıp bire bir inceleyin, sitedeki mevcut otomatik kumanda şemalarına göre bir çok defa uygulama yapın , takıldığınız yerde sorun yardımcı oluruz.

Kardeş bu kurs nerde ve ne zaman bi açıklasan iyi olur

selam millet kardeş ben adanada oturuyorum.nasıl manisaya gidicem.katılmayı çok isterim ama imkanlar el vermiyor.

böyle bi kursun var olması muhteşem bişey ama bunun her ilde yapıl ması özelliklekumanda kontrol sistemleri ağırlıklı olması çok iyi olur çünkü bi çok elektirikçi kendini yetiştiremiyor kumanda sistemlerinde daha sonra karşılaştığındada takılıp kalıyor bence bu eğitim dallarının her ilde yaygınlaşması lazım.

sitede İstanbul Haydarpaşa Anadolu Teknik Lisesi Otomatik Kumanda Kurs Merkezinde ocak ayından başlayarak Ücretsiz Otomatik Kumanda Eğitimi yapılacak ilanı var. Tel:0216 348 15 12

Modern cihazlar kullanılarak
Tecrübeli öğretmenlerden
İyi bir içerikle

slm ilğiniz için tşler aktif calıştığım için bos vaktim olmuyo ilğiniz için saolun basarılar dilerim

oturdugunuz illerde meslek lıselerınde
verılıo arakdaslar kurslar takıp edın

siemens td 200 operatör panel öğrenmk için dökümanı olan var mı?

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri