ÜCRETSİZ PLC VE SERVO KURSU

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

basaksu

Üye
Kurs kapsamında S71200, SERVO,S7 300 ,temel ve ileri sevye olarak ,WİNCC FLEXİBLE,SIEMENS S7200 plc eğitimi , sıemens logo , telemecanic plc , delta plc `yi kapsamaktadır.

Ayrıca altivar sürücü, eskon sürücü, Pnömatik ve elektropnömatik anlatılacak plc ile kumanda edileciktir.delta dokunmatik panel, ve telemecanic tex panel anlatılacaktır.
Kursumuz tamamen ücretsizdir.Kursun dayanağı İl Özel İdaresi, İstanbul il Milli eğitim ve İstanbul Ticaret odası (İTO) arasında imzalanan üçlü protokolla gerçekleşmektedir.

Kurs sonunda TÜM AB ÜLKELERİNDE GEÇERLİ SERTİFİKA VERİLECEKTİR.
Mesleki olarak kendini geliştirmek isteyenler bizi mutlaka arayın
ücretsiz pic eğitimi verilecektir.
ücretsiz plc eğitimi verilecektir.
Yer:Bahçelievler Erkan Avcı EML
(METROPORT ARKASI BAHÇELİEVLER)

müracat :ÖZAY TUNCEL(elektrik elektronik öğretmeni)

tel:0532 566 95 31
email: [email protected]

Bunun gibi kursların Gebze de olma ihtimali yokmu.Ben böyle bi kursa katılmak istiyorum ama Bahçelievler çok uzak.Gitt gel yarım günüm yollarda geçer bu İstanbul trafiginde.

ya bu kurslar neden izmirdede yapılmıyor anlamadım gitti :S

Hocam kurs saatleri ve günleri hakkında bilgi verebilirmisiniz?

ya bu kurslar neden izmirdede yapılmıyor anlamadım gitti :S

atilla arkadaşım plc ve pic kursları sertifikalı olarak izmir'de de veriliyor ama temel olarak bornova belediyesi gençlik eğitim merkezi (yeşilova) kurslar ücretsizdir.

kursa katılmıs bırı olarak bu meslek ıcınde kendını gelıstırmek ısteyen kısıler ıcın cok ıyı bır fırsat yanlız arkadaslar kursun suresı uzun kurs ogretmenlerımızın konsantrasyonu bozmamak ıcın kurs baslarında gosterılen azmın kursun sonundada gosterılmesını rıca edıyorum

hocam bu kursun en kısa zamanda gebzede belediyenin komek kursunda 1 serferlikte olsa açılmasını istiyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri