Örnek problemler ariyorum!

barisb2

Üye
otomatik kumanda cizimleri üzerine çözümlü veya çözümsüz örnek problemler ariyorum paylaşırsanız sevinirim.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
forumda arama yaparsanız bir çok örnek bulabilirsiniz...

evet onlarin hepsi elimde var zaten daha farkli problemler bulabilirim belki diye düşerek acmiştim bu formu

formda herkesin bilidiği gibi bir cok uygulama devre analizleri var ama istediğini biraz daha açıklarmısın.

örneğim kitap ödüllü soru yarışma sorularıı vardı ya onlar gibi internet üzerinde toplu halde sorulan sorular yani bir insanin o sorularla pratik yapabileceği tarzda formlardakileri tek tek bakıp inceledim zaten :) ama sorulan sorular genellikle ayni..

örneğim kitap ödüllü soru yarışma sorularıı vardı ya onlar gibi internet üzerinde toplu halde sorulan sorular yani bir insanin o sorularla pratik yapabileceği tarzda formlardakileri tek tek bakıp inceledim zaten :) ama sorulan sorular genellikle ayni..

saygida kusur etmek istemem ama degisik soru bulamazsiniz, cunki herkes sizin gibi forumlardan yada google'dan buluyor, (biz buna armut pis agzima dus metoduda diyoruz) dolayisi ile ozgun bir sey uretmek istiyorsaniz, maalesef biraz dusunmek ve beyindeki gri hucreleri calistirmak zorundasiniz. netekim o zaman bu bilgiyi bedava paylasmak istemeyeceksiniz.

bu konuyu okuyacak arkadaslara aciklama getirmek acisindan eski bir atasozunu yazalim:

bir seyi ogrenmenin (yapmanin) uc yolu vardir:

- Derin dusunce ile ki bu en saygideger olanidir,
- taklit ederek, ki bu en kolay olanidir
- Tecrube ile ki, bu en eziyetli olandir.

ayrica konficyus 4bin sene once soyle soylemis:

Isitirim ve unuturum, gorurum ve hatirlarim, yaparim ve anlarim.

yani bir seyi anlamanin yolu onu size birinin anlatmasi ve gostermesi kafi degildir, anlamak icin sizin fiilen o isi yapmaniz gerekir.

Forum istatistikleri

Konular
127,947
Kullanıcılar
449,592
Son üye
E.E.M.

Yeni konular

Geri