"Önemli" HİDRO ELEKTRİK SANTRALLERİ HAKKINDA BİLGİ

ilkayavcı

Üye
Herkese selamlar.Trabzon bölgesinde bulunan bir HES projesinde çalışmayı düşünüyorum.Bir araştırma içine girdim.Bu santraller hakkında bir bilgim yok.Neler yapılır,çalışma koşulları nelerdir,çalışma yapısı nasıl işler.Öğrendiğim ön bilgilere göre santralin yapım aşaması tamamlandıktan sonra belli sayıda personel görevine devam ediyormuş.Ben elektrik teknisyeniyim.tesisat konusunda tecrübem var ama ağırlık olarak pano imalat konusunda daha tecrübeliyim.Bu bana orada nasıl bir avantaj yada dez avantaj yaratabilir.Orada çalışmaya başlamadan önce hangi konularda mesleki olarak bilgi ve tecrübe sahibi olmalıyım.Şuan Bursada yaşıyorum şehir değiştireceğim için ince eleyip sık dokuyarak bir yol çizmem lazım kendime.Bütün olumsuzlukları soru işaretlerini önümden kaldırmalıyım bu işe başlamadan önce.Siz Mühendislerimden,Hocalarımdan,Ustalarımdan bu konuda bilgi ve tecrübe sahibi olan yada içinde bulunanlardan mümkünse beni aydınlatıcı açıklayıcı karar vermeme yönelik düşüncelerinizi bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler saygılar...

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri