Ölü linkler

AD_EM

Onursal Üye
Onursal Üye
Paylaşılmış olan dosyaların bazılarının bir zaman sonra linkleri ölüyor. Sonra kişi dosyayı indirmek istediğinde karşısına dosya çıkmayınca "linkleri yenileme talebiyle ilgili" mesaj yazarak, bana göre forumda kirliliğe ve kullanıcının zaman kaybına neden oluyor.

Bu konuyla ilgili bir şeyler yapılabilir mi?

sayın hemmuhhemtek kırık link konusunda yükleyen sayın üyeler tarafından düzenlenmeden biz yöneticiler sadece konuyu yoruma kapatarak, ilgili sayın üyeye pm atarak linkin kırık olduğu ile alakadar bilgilendirmeden başka bir şey yapamamaktayız.

sayın üyeler mesajların altında bulunan mesajı yöneticiye şikayet et butonunu kullanarak kırık link olduğunu bize bildirirse bahsettiğiniz forum kirliliğide oluşmayacaktır.

Linki ölen konuları kilitleyip link yenileme talebi içeren mesajları da ilk yazılan 1 mesaj kalacak şekilde silersek forumda kirlilik yaratmamış olur. Linki ölen konular üyelerimiz tarafından "yöneticiye şikayet et" butonu ile bizlere bildirilirse çok daha kısa sürede müdahale etmiş oluruz.

Bu konuda yöneticilerden çok kullanıcılara iş düşer.
Uygun yerlere yüklenen bilgiler yıllarca orada kalır.
Ben 4 sha red.com kullanıyorum.
6-7 yıldır aynen çalışan linklerim var.
Ben silmedikçe oradalar.
Kullanışlı bir çok özelliği var.
Ücretsiz üyeyim premium değil.
Bir çok linkim var biri olmasa biri kullanılır sadece birinin kullanılması bile diğerlerininde silinmemesini sağlıyor.
Bu server aynı zamanda ücretli üyelik ile forum hizmetinde olabilir.
Forumun belirlediği şifre ile üyeler indirme yapabilir.

Resim olarakda aynı şekilde image shack us yıllardır ücretsiz işimi görür.

Zaman zaman hızlı indir kaldır gibi yerler çok emeğimizi zayi etti.
Rapid share gibi yerler indirme olmazsa siler.
Son zamanlarda multiupload.com da başarılı.
Dosyayı aynı anda bir çok servere yüklüyor...

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,838
Son üye
sarioglu_55

Yeni konular

Geri