Ölçü aleti seçimi için yardım eder misiniz?

efe yalniz

Üye
değerli arkadaşlarım danışan dağ aşar danışmayan yol şaşar ... ben yeni bir ölçü alati temin etmek istiyorum ben tes 3079 düşünüyorum sizlerin önerisi olursa sevinirim ...her türlü elektrik işin de kullanmak amacın dayım.. önerilerinizi bekliyorum saygılarımla...:)

vermiş olduğunuz bilgi göstermiş olduğunuz ilgi ye teşekür ederim ...mesleğiniz de başarılar haytınızda mutluluk dilerm.

teşekür ederim arkadaşlar ... tes 3079 almaya karar verdim ....saygılar hepinize ...

arkadaşlar daha önce almaya karar verdiğim tes 3079 pens amper metreyi temin için yardımcı olabilrmisinz. bölgede bulamadım istanbula da ulaşmakta zorluk çekiyorum..şimdi den teşekürederim ...

hangi markayı alırsan al ama otomatik off u olsun.birde off düğmesi çevirme düğmesinden ayrı olsun ben kapatmak istediğimde cevirmek illet ediyor.ardından yapacagım ölçme yanyaya olsa bile gene çevir olmuyoo

www.cigirelektronik.com da hem ölçüaleti hem elektronik parça bulabilirsiniz.hertürlü satış destek alabilir uygun fiyata istediğiniz ürünü temin edebilirsiniz

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri