Çoklu Blok İçin Görüntülü Diyafon

Selamün aleyküm ustalar benim bir problemim var şu an 80 dairelik 6blok bir projem var ve bu projede ortak alan olarak spor salonu kapıcı güvenlik market ve fast food var ve bu noktalarla tum daire sakinleri iletişim kurmasını istiyoruz bu aynı zamanda görüntülü diyafon olarakta kullanmak istiyoruz böyle bı cihaz varmı

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
evet var
diyafon firmalarının sitelerine bak orda görürsün firmayı arayıp isteklerini söylersen sana hangi ürün kullanılacak söylerler
audio mas multitek artego firmaları var

M'as la görüştüm maalesef dediler
Audi ve diğerlerine mail attım cevap bekliyorum

Merhaba,

Henüz proje aşamasındaysanız interkom sistemi sizin işi görür, aşağıdaki linkte ürünleri inceleyip bilgi alabilirsiniz. Proje desteği de veriyorlar.

http://fermaxturkiye.com/

multitekle bu işi çözersin en iyi.onlarda apt sistem telefon santrali altyapılı diafon ssitemi var.ben çok bloklu sistemlerde kullandım.gayet randımanlıdır.projeyi onlara sunarsan yardımcı olurlar.

Selamün aleyküm ustalar benim bir problemim var şu an 80 dairelik 6blok bir projem var ve bu projede ortak alan olarak spor salonu kapıcı güvenlik market ve fast food var ve bu noktalarla tum daire sakinleri iletişim kurmasını istiyoruz bu aynı zamanda görüntülü diyafon olarakta kullanmak istiyoruz böyle bı cihaz varmı

"Audio Bus Plus+" işinize uygun.

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,836
Son üye
oguzhankonak

Yeni konular

Geri