Çok Fonksiyonlu HMI Step Motor Sürücüsü

Berkay_91

Üye

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Elinize saglık güzel çalışma olmus.Bari nasıl yaptıgınızı şemaları yazılımı vs paylaşsaydınız elektronige gönül veren gencler faydalanırdı.
Benim bir merak ettigim şey ise tek bir tane step motor sürmek için bu kadar emek ne için(üşenilmemiş kart çizilmiş,bastırılmış vs)Gördügüm kadarı ile dış dünyaya açılan başka bir baglantıda gözükmüyor.
Eger bir üniversitenin bitirme tezi falan ise çok basit kaçmış,bari enterpolasyonlu iki tane motor sürseydiniz.
Devamında bunuda yapıp paylaşmanızı dilerim.

Elinize saglık güzel çalışma olmus.Bari nasıl yaptıgınızı şemaları yazılımı vs paylaşsaydınız elektronige gönül veren gencler faydalanırdı.
Benim bir merak ettigim şey ise tek bir tane step motor sürmek için bu kadar emek ne için(üşenilmemiş kart çizilmiş,bastırılmış vs)Gördügüm kadarı ile dış dünyaya açılan başka bir baglantıda gözükmüyor.
Eger bir üniversitenin bitirme tezi falan ise çok basit kaçmış,bari enterpolasyonlu iki tane motor sürseydiniz.
Devamında bunuda yapıp paylaşmanızı dilerim.
aslında talep üzerine yaptığımız ticari bir kart bu yüzden kodlarını ve çizim dosyasını paylaşmadım fakat kanalımdaki bazı videoların altında, yaptığım projelerin bütün ayrıntılarını eklediğim linkler var.
iyi çalışmalar...

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri