Çok Önemli Hocalarım Kompanzasyon acil yardım

evet hocam var kom 12 var elımde.ben sımdı sısteme elektrık verıp beklıyeyım mı.kendı kendıne otomatık sısteme gecermı ?bırde 1.grup monofaze-R ,2. grup monofaze S,3.grup monofaze T koydum..bı sorun olurmu 4. , 5. ve 6 grupta RST olarak sıraladım.6 tane monofaze 6 tanede trıfaze koydum.ve herhangı bır ayar yapmama gerek varmı?

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Sorun olmaz elinde bu rölenin kullanıcı el kitabı olması lazım kitaptaki örneklerde tek fazlı grupları son kademelere koymuşlar.
Aslına bakarsan röleye hiçbir ayar yapmadan devreye verebilirsin üzerinde fabrika ayar sahaları kayıtlı
kendine göre ayar yapmak istediğin değerler varsa veya kısa zamanda işletmeye almak istersen kullanıcı el kitabından detaylarını öğren. yoksa internetten varkombi-12 broşürüne ulaşabilirsin
Tam anlamıyla röleyi öğrendiğin zaman çok kullanışlı ve ihtiyacına cevap veren bir ürün olduğunu anlayacaksın
Bende aynı röleyi kullanıyorum ve çok memnunum.

sistemde 10000 waatlık tasarruflu ampul var ...harmonık yaratıyormu ?nasıl kompanzasyon etmem uygundur

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,613
Son üye
Liderpano

Yeni konular

Geri