Çip Lehimleme Sorunu

el tabancaları olmaz istediğin ısı ayarı yapamazsın, bunlar tabiri caiz ise kaba işler için. yani sms lehimleme ve sökmede olmaz. yapılmaz mı? yapılabilir denenebilir, sonuç % ? garanti bilinmez. ben yapmam, üflediği hava istasyona göre fazladır, ısı fazladır ayarı smd lehim için yapamazsın. istasyon derim, emanet bile olsa, git bir ustanın yanına o yapmazsa, izin al sen yap dene
Hocam teşekkürler cevaplar için. Şu istasyonun özelliklerine baktığımda https://urun.n11.com/diger-yedek-pa...a-ufleme-lehimleme-havya-istasyonu-P338294947 en az değer 100 görünüyor. Bu değere yakın bir tabanca alırsam iş yapar mı? Sallıyorum 1. kademe 100, ikinci kademe 300 gibi?

Hocam teşekkürler cevaplar için. Şu istasyonun özelliklerine baktığımda https://urun.n11.com/diger-yedek-pa...a-ufleme-lehimleme-havya-istasyonu-P338294947 en az değer 100 görünüyor. Bu değere yakın bir tabanca alırsam iş yapar mı? Sallıyorum 1. kademe 100, ikinci kademe 300 gibi?
arkadaş bir şey diyemem, havalı istasyonu kullanmak bile bir ustalık ister, nasıl anlatayım başka bilemiyorum ki. istasyonu, bu işi yapıyorsan ekmek yiyiyorsan alman lazım ama bir smd için ben almam, gider kimde varsa ondan rica ederim. yani olay sadece sıcak hava üfleme olayı değil, ustalık , incelik isteyen bir şey

Madem hobi olarak uğraşıyorsunuz. Arada sirada lazim olacak. En iyisi kendiniz yapın. Hem uğraş olur.

Baku 878 L 2 modelini aldim 310 tl aliexpreste bile 380 civari değişiyor urfada tanıdığın varsa kapaklı pasajda bu tur seyler ucuz

Merhaba, bu tür işlemlerde kullanılan cihazın kalitesinden ziyade kişinin cihazını iyi tanıması gerekiyor. Cihazını iyi tanıyıp, tecrübe sahibiysen başarıya ulaşma şansın da o kadar yüksek.

Bence orta halli bir ürün alıp eski hurda kartlar üzerinde bol bol denemeler yapın. Cihazınızı tanıyıp hangi derecede, hangi üfleme seviyesinde ne kadar mesafeden etkisi ne oluyor, zamanla anlar zarar verme riskiniz azalır ve daha çözüm odaklı işler yaparsınız.

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,921
Son üye
TursuBidonu

Yeni konular

Geri