Çin malı telefonlar

altun08

Üye
Piyasada bol miktarda bulunan ve insanlarımızın yogun ılgı gosterdıği telefonlardan uzak durmamız gerekıyor aslında.nedenı arıza ve problem yaratması.proglem cıktıgında da yedek parcasının olmaması.Özellikle bol bol reklamları çıkan WENTTO marka telefonlardan uzak duralım arkadaslar.paranız bosuna çöpe gitmesin.Saygılarımla

Ben arizadan ziyade, almayi dusundugunuz telefon modellerinden mumkun olan en dusuk SAR degerlileri olan modelleri almanizi tavsiye ederim. Ve bu degerlerinde guvenilir olduguna inanacaginiz bir marka olsun! Bir arkadasimin 2 sene once aldigi telefon arama yaparken 5 m otedeki otomatik kapinin kendiliginden acilip kapanmasina neden oluyordu!

valla yerimidir bilmem ama
bu güne kadar kulandığım en baba telefon nokia 8850 ila 8890 dı...
ist otobanda saklaanan radarı 150 200 metreden kıpraşarak bildiriodu....:eek:bi bu telefonları unatamadım bide eski aşkımı....:D:D:D:eek:

çok adi ve gerçekten boşa para harcanıyor bence.

Piyasada bol miktarda bulunan ve insanlarımızın yogun ılgı gosterdıği telefonlardan uzak durmamız gerekıyor aslında.nedenı arıza ve problem yaratması.proglem cıktıgında da yedek parcasının olmaması.Özellikle bol bol reklamları çıkan WENTTO marka telefonlardan uzak duralım arkadaslar.paranız bosuna çöpe gitmesin.Saygılarımla

ben yanlış anlamayın çin mallarına karşi değılım adamlar ucuza uretıyorlar satıyorlar çin malları piyasaya gırmeden önce elektronikçiyiz dıye kasım kasım kasılıyorduk iş beğenmıyorduk yanlış anlamayın önce iğneyı kendıme batırıyorum tv arızasında bır drenç değiştırıp kullanıcıdan ustalık rayiş bedelının iki katını alıyorduk şimdı kendım dahı arızalı televızyonu tamır etmıyorum yenısı daha ekonomik ucuz bu arada yaş 60 a yaklaşinca herşeyın değerını asnlar olduk artık iş yaparken kaça satarım değıl kaça malederım duşuncesı oluştu önceden bır örnek vereyım bır köyun depo kontrolunu yerı keşfeder kablo çekılse kaça malolur atıyorum 1000 tl 800 tl fıyat verıyordum şimdı oyle değıl ben cıhazı kaça maledıyorum uzerıne geçerlı piyasa emek ucretını koyup oyle fıyat verıyorum çinlıler bız elektrık elektronikçi veya başka branş çinlilerle ılışkılı bızım şapkamızı onumuze koyup duşunmeyı oğrettıler emeklı memurum ayın 14 undekı etıketler ayın 15 ınde değiştırılıyordu ama şimdı onu yapan esnafta kalmadı hepsının aklını başina çinliler getırdı:)

ben yanlış anlamayın çin mallarına karşi değılım adamlar ucuza uretıyorlar satıyorlar çin malları piyasaya gırmeden önce elektronikçiyiz dıye kasım kasım kasılıyorduk iş beğenmıyorduk yanlış anlamayın önce iğneyı kendıme batırıyorum tv arızasında bır drenç değiştırıp kullanıcıdan ustalık rayiş bedelının iki katını alıyorduk şimdı kendım dahı arızalı televızyonu tamır etmıyorum yenısı daha ekonomik ucuz bu arada yaş 60 a yaklaşinca herşeyın değerını asnlar olduk artık iş yaparken kaça satarım değıl kaça malederım duşuncesı oluştu önceden bır örnek vereyım bır köyun depo kontrolunu yerı keşfeder kablo çekılse kaça malolur atıyorum 1000 tl 800 tl fıyat verıyordum şimdı oyle değıl ben cıhazı kaça maledıyorum uzerıne geçerlı piyasa emek ucretını koyup oyle fıyat verıyorum çinlıler bız elektrık elektronikçi veya başka branş çinlilerle ılışkılı bızım şapkamızı onumuze koyup duşunmeyı oğrettıler emeklı memurum ayın 14 undekı etıketler ayın 15 ınde değiştırılıyordu ama şimdı onu yapan esnafta kalmadı hepsının aklını başina çinliler getırdı:)

doğru söylüyorsun üstadım

selamlar
demiray teknik arkadaşım radarı bildiren telefon hangisi 8850 mi 8890 mı ve nasıl bildiriyor proğram mı yüklediniz yoksa kendi özelliğimi bizde alalım
lütfen yazda
aycoor

arkadaşım uyarın için sağol ama biraz geç kaldın aldım dediğin telefondan aynen öyle bir arıza yaptı telefon 4 ay sonra geldi telefonu satan kişiyle girdik birbirimize oda en son wentto yu ardı ağzına geleni söyledi müşterimin telefonu 2 güne kadar gelmezse elimdeki size ait ve henüz ücreti ödenmemiş telefonu müşteriye hadiye etçem dedi de geldi nihayet....
başarılı çalışmalar...

Ne olur şu cin mallarından uzak duralım....sağlık açısından da çok tehlikeliler tamamen birer bomba...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri