Çin Malı Amfi Pişmanlıktır

Sasquatch

Üye
Yaklaşık 13 yıldır kullandığım bir amfi var Çin malı, hiç açıp entegresine bakmadım bugün sağ sol ses testi açtım
birde ne göreyim (duyayım:D) sol test başlıyor iki hoparlörden ses geliyor, sağ test başlıyor hoparlörlerde ses yok
açtım entegreyi TEA2025B kullanmışlar 1watt entegre, üstelik ürünü stereo diye almıştım kazığı yemişiz 10 yıl önce:(

SİZE TAVSİYEM ÇİNLİLERİN HİÇBİR ŞEYİNİ ALMAYIN!!

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
pis adi çinliler herşey bunlardan çıkıyor çakma ürün bunlarda türlü türü hastalıklar pislikler hepsi bunlarda at et it eti yemek bunlarda....:mad::mad::mad:

Armut ile elmayı toplamayalım. Çinde her kalite ürün var ithalatçının seçimini çinlilere yüklemeyelim. Ayrıca burada çinlilerin yediklerinden bazılarını yiyen de var. Yedikleri batıyorda uygur türklerine yaptıkları konuşulmuyor. Sözüm meclisten dışarı.

Phıneer, keewood, harman kadran, vs vs nerede üretiliyor sanıyorsunuz. Siz cebınızdekı ımkana göre o gun o ürünü aldınız.

dayıcım saydıklarını çoğu japon malı ha üretimi çinde dir o ayrı mesele ona bakrsan ıphone da çin de üretiliyor ama amerikan malı....

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,597
Son üye
CTure

Yeni konular

Geri