Çift eksen servo kontrolü

Aslnfkrt

Üye
Merhabalar, Tia portal ara yüzünde çift eksen Servo kontrolü yapmak istiyorum. Siemens de teknoloji bloğunu kullanmadan blokları kendim yazmam ne kadar sağlıklı olur? Servoların haberleşme durumunda her iki servoyu da haberleşmeyi nasıl yapmalıyım?
konu hakkında bilgi sahibi olup destek olabilecek arkadaşlara rica ediyorum.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
merhabalar bana trafo iç mazleme üretimi için trafo kalemı lazım nerden nasıl tedarık edebilirim

Merhabalar, Tia portal ara yüzünde çift eksen Servo kontrolü yapmak istiyorum. Siemens de teknoloji bloğunu kullanmadan blokları kendim yazmam ne kadar sağlıklı olur? Servoların haberleşme durumunda her iki servoyu da haberleşmeyi nasıl yapmalıyım?
konu hakkında bilgi sahibi olup destek olabilecek arkadaşlara rica ediyorum.
Kullanacaginiz servolar siemens markamı ? Yada hangi marka diyelim

Kullanacaginiz servolar siemens markamı ? Yada hangi marka diyelim
Merhabalar evet siemens yada bir ihtimal schneider olabilir
merhabalar bana trafo iç mazleme üretimi için trafo kalemı lazım nerden nasıl tedarık edebilirim
trafonun iç malzemesi bobin siz bobin sarma çubuğu yada kalemi gibi bir aparat arıyorsunuz sanırım
https://tr.dhgate.com/product/coil-winding-pen-manual-wick-wire-coil-tool/484938755.html
bu link size yardımcı olabilir.

Forum istatistikleri

Konular
127,951
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri