Çekimi güçlü olan sulu elektrikli süpürge makinesi

yalnız bende aldım ama aşırı sesli yani evi süpürürken inanılmaz bir ses uğultu var çok rahatsız edici... benimki bu marka değil ama genel olarak bu tarz süpürgelerin sesli olduğu söylendi. şimdi değiştirmek istiyorum en sessiz çalışanı ve pratik olanı hangisi? benim süpürgenin tak çıkart bir sürü parçası var süpürmek işkence halini aldı. bir de su haznesi kötü kokuyor eve küf kokusu yayılıyor .... tavsiyeleriniz bekliyorum

merhabalar,

öncelikle şunu söylemek istiyorum.. emiş gücü güçlü olupta çok sessiz çalışan bir teknoloji henüz yok.. ve bir soru sormak istiyorum.. elektrik süpürgesine ayırdığınız bütçe ne kadar?

şöyle söyleyeyim bugüne kadar hep uygun fiyatlı ortalama ürünler aldım ama fark ettim ki hep bir sorun çıktı o yüzden şu an uzun süre kullanabileceğim beni yarı yolda bırakmayacak bir makine arıyorum o yüzden sanırım 2000 tl ye kadar bir bütçe ayırabilirim. eskileri düşünürsem o paranın kat be katını harcamışım. yalnız dediğim gibi çok ses yapmayan, iyi çeken, kolay ve pratik bir makine istiyorum. sulu, toz hazneli ya da torbalı fark etmez amaç kolay temizlensin içi özellikle....çünkü şu an evde 1 bardak kırılsa ağlayacak moda geldim... not olarak düşmeliyim evde 2 adet kedim var dolayısıyla tüy ve toz çok fazla...

Sn. hunisiz deli, 2.000 TL bir elektrik süpürgesi için çok fazla bir bütçe.. dediğim gibi çok çok sessiz bir makine bulmanız imkansız..
Bosch'un BGS6PRO1 ve Lg'nin VK9820SCSNY modellerini bir araştırın isterseniz.. Lg'nin fiyatı daha uygun.. ikiside torbasız..

Sn. hunisiz deli, 2.000 TL bir elektrik süpürgesi için çok fazla bir bütçe.. dediğim gibi çok çok sessiz bir makine bulmanız imkansız..
Bosch'un BGS6PRO1 ve Lg'nin VK9820SCSNY modellerini bir araştırın isterseniz.. Lg'nin fiyatı daha uygun.. ikiside torbasız..

şu an piyasayı çok iyi bilmediğim için öyle bir bütçe dedim yani 300-500 gibi bir aralık koymak istemediğim için ... bazen gözüme çarpan fiyatlar oluyor 1300 e bir marka gördüm mesela ... o yüzden elbetteki onun çok çok altında olursa benim için ideal olur. dediğiniz markaları araştıracağım... bu dediğiniz lg vk9820scny ortalama olarak ne kadar? çünkü daha önce lg den bir bulaşık makinesi aldım ve çok memnunum .... o markaya daha sıcak bakabilirim

sanırım buradan istediğim yardımı alamayacağım... yine de ilgilenen ve cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim

sanırım buradan istediğim yardımı alamayacağım... yine de ilgilenen ve cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim
Rowentaya ne dersin, adamların uzmanlık alanları elektrikli süpürgeleri, bence ürünlerini incele sana göre bir modeli olduğuna eminim, hatta bir reklamı vardı kedili, kedinin kaşınma sesi duyuluyordu süpürge çalışırken, okadar sessizmiş makine.

Rowentaya ne dersin, adamların uzmanlık alanları elektrikli süpürgeleri, bence ürünlerini incele sana göre bir modeli olduğuna eminim, hatta bir reklamı vardı kedili, kedinin kaşınma sesi duyuluyordu süpürge çalışırken, okadar sessizmiş makine.

öncelikle ilginiz için teşekkür ederim rowentaya baktım daha önce onların sulu modelleride çok büyük ve sesli. hatta meydan avm'de deneme fırsatımda oldu.benim evdeki kadar olmasada bayağı sesli beğenmedim. ben daha ufak ebatlarda bir şey istiyorum ilk tercihim sulu olan ya da iyi toz hazneli...torbalı istemiyorum. o reklamı biliyorum ama o normal süpürge yoksa gerçekten sessiz. o yüzden başka marka arayışı içerisindeyim...

arnica güzele benziyor bende bluehouse var su haznesi yönünden hiç memnun kalmadık sürekli içinde pislik kalıyor el girmediği içinde temizlenemiyor

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri