Çatı ges için çağrı mektubu örneği

Utopia44

Üye
İyi günler. Çatı ges için elinde örnek bir çağrı mektubu dosyası olan var mı acaba? Ya da bu konu hakkında bilgi verebilecek biri var mıdır ?

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi günler. Çatı ges için elinde örnek bir çağrı mektubu dosyası olan var mı acaba? Ya da bu konu hakkında bilgi verebilecek biri var mıdır ?
Dağıtım şirketlerinin sitelerinde mevcut. İl ve Güç bilgisi yazabilirsen yardımcı olabilirim. 25 kw altı ve 25 kw
üstü başvurular biraz farklı çünkü.

Hocam merhaba. Dağıtım şirketlerinin sitelerinde mevcut fakat anlaşılır değil ya da ben anlamakta güçlük çektim. Benim kuracağım sistem 25 kW altı olacak. Mesela bunun için tek hat şeması isteniyor mu? Orada ki evraklar dışında ek belge falan lazım mı? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
Diyarbakır

Hocam merhaba. Dağıtım şirketlerinin sitelerinde mevcut fakat anlaşılır değil ya da ben anlamakta güçlük çektim. Benim kuracağım sistem 25 kW altı olacak. Mesela bunun için tek hat şeması isteniyor mu? Orada ki evraklar dışında ek belge falan lazım mı? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Diyarbakır
Merhaba,
25 KW'a kadar olan başvuru evrakları listesine ek herhangi bir evrak gerekmemektedir.
Tek hat şemasını da gerek duyulmamaktadır.
Dilekçe, Başvuru Formu, Faaliyet Yasağı bunlar ilgili siteden indirilip doldurulması gerekmekte.
Tapu Kaydı, Elektrik Faturası, Yapı Ruhsatı evrakları ile birlikte başvuruyu yapan siz iseniz imza sirküsü ve kimlik fotokopisi, vekalet verecekseniz vekaletname ile birlikte sizin ve başvuracak kişinin imza sirküleri
ve kimlik fotokopileri yeterlidir.
Apartman ve benzeri yapı ise ek olarak noter onaylı karar defteri istenmektedir.

Son düzenleme:
Merhaba,
25 KW'a kadar olan başvuru evrakları listesine ek herhangi bir evrak gerekmemektedir.
Tek hat şemasını da gerek duyulmamaktadır.
Dilekçe, Başvuru Formu, Faaliyet Yasağı bunlar ilgili siteden indirilip doldurulması gerekmekte.
Tapu Kaydı, Elektrik Faturası, Yapı Ruhsatı evrakları ile birlikte başvuruyu yapan siz iseniz imza sirküsü ve kimlik fotokopisi, vekalet verecekseniz vekaletname ile birlikte sizin ve başvuracak kişinin imza sirküleri
ve kimlik fotokopileri yeterlidir.
Apartman ve benzeri yapı ise ek olarak noter onaylı karar defteri istenmektedir.
Hocam çok teşekkür ederim. Mail adresiniz varsa, oraya evrakları atsam kontrol edebilir misiniz acaba? Bir de bu koordinatları nasıl yazacam acaba? Binanın koordinatları mi, yoksa çatıda kurulacak panellerin olduğu alanın koordinatlarını mi yazmam gerekir?

Hocam çok teşekkür ederim. Mail adresiniz varsa, oraya evrakları atsam kontrol edebilir misiniz acaba? Bir de bu koordinatları nasıl yazacam acaba? Binanın koordinatları mi, yoksa çatıda kurulacak panellerin olduğu alanın koordinatlarını mi yazmam gerekir?
[email protected]
İnceleyebilirim fırsat bulursam. Kasım ayı başvurusu için son gün bugün. Aklınızda bulunsun.
Koordinat çok önemli değil burada. Çatının dört köşesinin koordinatlarını yazın yeterli olacaktır.
Kolay gelsin.

Merhaba Şirketimizin katalogunda var hepsi mevcut

Ekli dosyalar

• Microcent-lisansiz-ges-basvuru-rehberi-tr-3.pdf
    1.3 MB · Görüntüleme: 41

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular