Çamaşır Makinesinden Gelen Darbeli Maktap Sesi

Peki galiba bu işten anlıyorsunuz. Bu makinedeki devir düşürücü tuşlar filan plastik böyle tık tık etmiyor kumanda tuşu gibi yani. Devir düşürme tuşunun ışığı tuşu aşağı yukarı yapınca filan yanıyor. Tinerle devresini sildim 1 2 gün sonra tekrar yapmaya başladı bunu neyle sileceğim? İçi aynı kumanda yapısında. Birde kırmızı yanan led yok devrede kırmızı ışığın nerden yandığını bulamadım
Bu beni aşıyor.

Peki galiba bu işten anlıyorsunuz. Bu makinedeki devir düşürücü tuşlar filan plastik böyle tık tık etmiyor kumanda tuşu gibi yani. Devir düşürme tuşunun ışığı tuşu aşağı yukarı yapınca filan yanıyor. Tinerle devresini sildim 1 2 gün sonra tekrar yapmaya başladı bunu neyle sileceğim? İçi aynı kumanda yapısında. Birde kırmızı yanan led yok devrede kırmızı ışığın nerden yandığını bulamadım
Devreyi sildiğiniz halde tekrar aynı şeyi yaptı ise tekrar güzelce temizleyip devre kaplayıcı vernik sprey kullanabilirsiniz.Bu devreyi dış etkilere karşı izole edebilir.

sıkma aşamasında tamburdan vuruntu sesi geliyor ise buyuk ihtimal kazan amortisorlerinde sorun vardır. bunların değişmesi gerek.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,153
Kullanıcılar
449,897
Son üye
alcaponee

Yeni konular

Geri