Çamaşır makineleri resetleme nasıl yapılır

tüm çamaşır makinelerinin resetlemeleri nasıl yapılır.tüm markalar.yardımcı olur musunuz.cevaplarınızı bekliyorum

sabitlenen konu başlıklarında vestel arcelık vede bosh markaların hepsının resetleme sekıllerı mevcut markalar kendı ıclerınde farklı modelllerın farklı resetleme sekıllerı mevcut buraya yazmak uzun surecegınden konuları arastırmanızı tavsıye ederım ........

Makinadan makinaya degişebilir,açma-kapama tuşuna basılı tut ve program düğmesini L ye getir baslı tuttuğun ışık yanıp sönene kadar bekle ve elini çek, ardından A ya getir tekrar açma-kapama tuşuna ışık sönen kadar basılı tut" resetleme tamamlanmıştır.BEKO 2518 CE'ye böyle atılıyormuş. Ben serviste çalışmıştım ama tam hayırlamıyorum ama kullanım klavuzuna bakman gerek yada Marka Model olarak internetten ararsan iyiolur,yada ilgili servislere telefon ile sorabilirsin dostum.

Arkadaşlar sıemens marka buna nasıl reset atılır bi yardım
20150612_110655.jpg

Arkadaşlar F:21 motor arıza veriyo kartı ve roleyi kontrol ettim fakat yine arza kodu ekranda yanıp sönüyor motor kömürleri sağlam sargı sağlam bi anda oldu yıkanmış çamaşırı aldık ikinci bi çamaşır yüklemeden alttaki filitre yi boşaltıp temizledikten sonra kapağı kapatıp proğram seçip
Starta basınca F:21 arıza kodu ekrana geldi üstatlar bi yardım.yukarıdaki resim siemens makinaya aittir E 10-41

Forumu bi ara bosc siememns için konu vardı

arkadaşlar 5300 çelik çamaşirmakinasıar motor hızla kalkınmaya çalışıyor sonrada 700 dk arızası veriyor nedeni ne olabilir yardımcı olabilirseniz sevinirim.

motor kontrol kartı arızalı

Forum istatistikleri

Konular
127,947
Kullanıcılar
449,593
Son üye
purplelake

Yeni konular

Geri