ÇamaŞir makİnesİ

ERKANPARLA

Üye
Makİnemden acayİp ses gelİyor kasnak bİlyalarinin deyİŞmesİ gerekİyormuŞ bu bİlya fİyatlarini nerden bulabİlİrİm adres veren olurmu servİs komple deyİŞtİrİrİm 120 ytl dedİ Özel servİs 80 ytl dedİ ne yapmaliyim bİlmİyorum akil İstİyorum makİnam beko 2313 cy keÇelerde deyİŞcekmİŞ tamburda zarar gÖrmÜŞ olabİlİr dedİler

selam kardeşim sen bu işi yapabilirsen tüm masrafın15-20 ytl dir( rulman ve keçe)özel servisin işçiligi düşük istemiş yetkili servis anasının gözünü istemiş. dediğim gibi senin biraz el becerin varsa bu işi halledersin

ıyı gunler arkadasim sana br arkadasimiz yardimci olmaya calismis ama bu bilgi sana yetersiz kalacak işinaslli su arkadasim ozel servisler hicbirzaman rulman degiştirezler çunku bu işindogrusu kazan ve tamburun degişmesidir onn icin yetkili servislerin fiyatlari yuksektir eger sen sadece rulman ve kece degiştirirsen enyakin zamanda arzayi tekrarlayacaktir ve masrafin ve emegin bosa gidecek sana tavsiyem biraz elbecerin varsa kazan ve tmbur enfazlasana 80ytl patlar sana kolay gelsin.

tamburu değişmesine gerek yok aynı arıza benim makinamda oldu her tarafını söktüm makinanın tamburu plastikdi çektirme bulup rulmanını ve keçesini değiştim şuan hiçbir sorunda çıkmadı yaklaşık 2 yıl oldu bunları yapalı

Selam arkadaslar ben Özel bİr hastanede teknİk servİste teknİsyen olarak calisİyorum elktrİklİ evaltlerİ beyaz eŞya klİma gİbİ bİrcok urunde sİzlere yardİmcİ olabİlİrİm hepİnİze kolay gelsİn.

valla en doğrusu tambur ve kazandır yani en temiz iş yetki servisin işidir birde hem tambura hemde kazana 1 yıl garanti verirler..bende Beko da yetkili servisinde çalışıyorum ve sürekli değiştiriyoruz ve sorun çıktığını hiç hatırlamıyorum çıksa bile ufak tefek sorunlar...onlarda önemli olmuyor zaten..

Kolay gelsin..

ben bu işleri yapıyorum servistede çalıştım kardeşim 5 senedir çalışıyor daha hiç rulmanlar için kazan değiştirmedim önce sökeceksin rulmanları ve keceleri rulman satan bir yere gidip alacaksın aynısından özellikle numaraları çok önemli çuıkartırkende mile zarar vermemeye dikkat edeceksin değiştirecen o kadar ama zahmetli iş servisin o kadar parayı hak ediyor bence bu işi yaparsan göreceksin

mduzce ' Alıntı:
ben bu işleri yapıyorum servistede çalıştım kardeşim 5 senedir çalışıyor daha hiç rulmanlar için kazan değiştirmedim önce sökeceksin rulmanları ve keceleri rulman satan bir yere gidip alacaksın aynısından özellikle numaraları çok önemli çuıkartırkende mile zarar vermemeye dikkat edeceksin değiştirecen o kadar ama zahmetli iş servisin o kadar parayı hak ediyor bence bu işi yaparsan göreceksin

Sen bence özel serviste çalışmışın veya çalışıyorsun biz yetkili servisten söz ediyoruz zaten fabrikanında önerisi kazan değişimidir eğer tamburda sorun varsa oda değişir..tabi bu kazan değişimi yeni makineler için çünkü plastik kazan... eski makineler var onlarda üçlü ayak grubu ile değişir..yani yetki servis böyle yapar tabi özel servis yapmaz..

slm arkadaş
bn ozel servıslık yapmaktayım sunu soleyım ılk once rulman arzası okadar zor bı ış degıldır ve hıc bır zaman yetkılı servıslıkler tambur degıstırmez cnku tanbur arzalanmaz kolay kolay ancak rulman cıkarırken bılıncsız bı sekılde cıkarılırsa balans ayrı bozulur sadece tecrubelıysen yap derım ama becerın yoksa gıt bı ozel servıse uygun fıyatlı yaptır ama ustasıı bul bu ısın ...........

özel veya yetkili serviste çalışan arkadaşlar bu rulman ve keçelerin fiyatı nedir.genelde bunu kendin yapacagını fark ettikleri için biraz daha pahalı fiyat cekiyorlar.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri