Ç. Makinesi Motor Kömürlerine Giren Kablolarda Neden Elektrik Olmaz?

Peki fiyat düşünüldüğünde tamir ettirmek mi daha makul olur yoksa yenisini almak mı? Ne tavsiye edersiniz teşekkürler
Maddi durumunuza bakar . Piyasa şu an çok yüksek sıfır makinalarda. Bence kartın yenisine bakın. Model itibarıyla bence elinizdekinin tamirinden daha ucuza gelir .

Kardeşim çıkma temiz işini görecek kartlı beyin ayarlarım bana ulaşın kısa devrenin kaynağını tespit etmek gerekli öncesinde
Çok teşekkürler ustam. Peki kısa devrenin kaynağını tespit etmek için kartlı beyni görmeniz yeterli mi yoksa makineyi komple mi incelemek lazım? Kısa devreyle ilgili benim yapabileceğim bişey var mı? Teşekkürler Saygılar

Çok teşekkürler ustam. Peki kısa devrenin kaynağını tespit etmek için kartlı beyni görmeniz yeterli mi yoksa makineyi komple mi incelemek lazım? Kısa devreyle ilgili benim yapabileceğim bişey var mı? Teşekkürler Saygılar
bana kartın kuşbakışı çekilmiş resimini yollarmısın

bana kartın kuşbakışı çekilmiş resimini yollarmısın
16635849938702120836395.jpg
1663585058743-810692138.jpg
1663585113355652877082.jpg

evet baktım kart elimde mevcut yanlız neyden dolayı kıa devre olmuş bakmak lazım büyük ihtimal kapı kilidi kaynaklıdır.

evet baktım kart elimde mevcut yanlız neyden dolayı kıa devre olmuş bakmak lazım büyük ihtimal kapı kilidi kaynaklıdır.
Ustam kapı kilidi şu an bypasslı yeni kartı taksam yine kısa devre yapar mı yoksa yeni kapı kilidi de almak şart mı? Köy yerindeyim makineyi komple getir götür yapmam mümkün olmadığı için sürekli sorular soruyorum vaktinizi alıyorum hakkınızı helal edin.Teşekkürler

Ustam kapı kilidi şu an bypasslı yeni kartı taksam yine kısa devre yapar mı yoksa yeni kapı kilidi de almak şart mı? Köy yerindeyim makineyi komple getir götür yapmam mümkün olmadığı için sürekli sorular soruyorum vaktinizi alıyorum hakkınızı helal edin.Teşekkürler
Kapı kilidini ne şekilde by pass yaptığınıza dair bir foto atsanız, yeni kartı riske etmemek adına daha sağlıklı olur.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri