Internet Üzerinden 24 On/Off Çıkış

sadece android uygulamasi+pc yazilimi var iphone henuz yok calisir haldeki devre+ yazilimlar 250 tl

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
hocam eline saglık çok güzel olmuş bende yapacam bunun gibi bişey kafama takılan bişe olursa sana sorabilirmiyim yeni başladım.. :)

merhaba hocam

karanlık bir odada ışık yandığında ışığın yandığını algılayan bir sensör ile kablosuz olarak bilgisayar ekranından takip mümkünmüdür.

gömülü web server yazılımı asp, php , jsp ? mikrodenetleyiciye arayüzü aktarımı nasıl yaptınız ?

gömülü web server yazılımı asp, php , jsp ? mikrodenetleyiciye arayüzü aktarımı nasıl yaptınız ?
Merhaba
Hazır bir gömülü web server yazılımı yok.C kodlarıyla yazılmış bir TCP/IP stack var. Web arayuzlerını HTML de yapıp mıkrodenetleyicinin içindeki yazılıma entegre ettim.Sonradan aktarılan bir web sayfası yok

Videodaki kartlara aynı bilgisayar üzerinden 20 ms aralıklarla rastgele seçilen rölelere aç ve ya kapat komutu yollanmıştır.Kart 20ms aralıklarla gönderilen komutlara rahatça cevap verebilmektedir.

sizin yaptıgınızın aynısını ben PLC ile yaptım , röleler internet explorer üzerinden kontrol edilebiliyor aç / kapa
plc üzerindeki yüklu web server yazılımını ve görselligi istediginiz gibi değistirebiliyorsunuz
uzaktan internet üzerinden kontrol yapılıyor yada isterseniz cep telefonun wi-fi bağlantısı ile kontrol yapılabılıyor
sizin üründe tatlı olmuş ama ben elektronık kart yapmayı pek sevmıyorum plc ile yapmak bence cok daha hızlı

Gördüğünüz kartlar bilgisayardan,android cep telefonlarından,internetten de kolaylıkla kontrol edilebiliyor.Maliyet açısından PLC ile kıyasladığınız zaman kayda değer oranda fiyat farkı mevcut.Ben ihtiyacımdan dolayı tasarlamıştım.Ama benden fazla ihtiyacı olanlar da varmış onlara yardımcı oluyorum.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri