KontrolKalemi.Com

Faizsiz Ev Sahibi Olmak Hayal Mi?

Beğen
Beğen Muhteşem Haha İnanılmaz Üzgün Kızgın

Konut sahibi olmak isteyen fakat bankaların uyguladığı yüksek faiz oranları nedeni ile bu hayalini sürekli erteleyenler için artık kira öder gibi ev sahibi olabilme dönemi başlıyor. Ev almanın kolay yolunu, farklı alternatifler ile sağlayan Eminevim sistemi ile siz de dilediğiniz evi satın kredisiz, faizsiz alabilirsiniz.

Banka Kredisi Olmadan Kira Öder Gibi Ev Almak

Bütçenize uygun ödeme koşulları ile peşinatlı ya da peşinatsız seçenekleri değerlendirerek en uygun ev alma yöntemleri ile ev sahibi olabilirsiniz. Uzun süre kirada oturan kişilerin kira öder gibi ev sahibi olmalarının daha avantajlı olduğunu biliniyor. Ödeme koşullarını kendiniz belirlediğiniz bir sistem ile kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Peşinatsız sistemi seçmeniz halinde sadece taksitlerinizi ödeyerek evinizi alabilirsiniz.

Kira öder gibi ev almak isteyenler için başka bir seçenek de peşinatlı sistemdir. Peşinatın sınırlarını da geliriniz doğrultusunda kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Peşinatlı seçeneği tercih ederseniz almak istediğiniz evin fiyatı taksit sayısına bölünerek taksit miktarı belirleniyor. Peşinatları ne kadar yüksek tutarsanız evi teslim alma süreniz de o denli kısalıyor. Tercih edeceğiniz yönteme göre sadece ilk taksit ve organizasyon ücreti ödeyerek kira öder gibi ev alabilirsiniz.

Çekiliş Yöntemi ile Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Banka kredisi çekerek ev almak yerine çekiliş yöntemi ile kredi çekmeden ve faiz ödemeden ev sahibi olmaya ne dersiniz? Kira öder gibi ev sahibi olmak isterseniz 160 ve 200 aylık gruplardan birine dahil olabilirsiniz. Çekiliş sistemi, her ay bir kişinin ev sahibi olmasını sağlıyor. Kira öder gibi ev almak için, çekiliş yöntemini tercih edenler vade farkı ödemek durumunda değil.

Bankaya faiz ödemeden kira öder gibi ev alabileceğiniz bu yöntem ile uzun vadeli ödeme seçeneklerinden yararlanarak ödemelerinizde zorlanma ihtimaliniz ortadan kalkıyor. Eminevim’in sunduğu sistemden yararlanırken istediğiniz muhitte dilediğiniz evi tercih edebilme imkanına da sahipsiniz. Ayrıca sistem zaman içerisinde size ek bir maliyet çıkarmıyor. Böylece herhangi bir olumsuz sürpriz ile karşılaşmak durumunda kalmadan kira öder gibi ev sahibi olabiliyorsunuz. Taksitlerinizi ödemekte zorlanırsanız taksit dondurma sisteminden yararlanabilirsiniz.

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak İçin Doğru Adres: Eminevim

1991 yılından bu yana ev sahibi olmak isteyenlerin güvenini kazanan Eminevim, her ay kira ödeme derdine son veriyor. Sistemin sizlere sunduğu farklı alternatifler sayesinde taksitleri zorlanmadan ödeyebileceğiniz en uygun seçeneği belirleyerek kira öder gibi ev sahibi olma imkanı elde ediyorsunuz. Dilerseniz vade ortası seçeneğini tercih edip peşinat vermeden taksit ortası geldiğinde evinizi teslim alabilirsiniz. Dilerseniz de alım gücünüzün düşmesine karşı bir önlem olarak sunulan değer artışlı sistemden yararlanarak, istediğiniz konuttaki fiyat artışına karşı güvence elde edebilirsiniz.

Kira öder gibi ev sahibi olabilmek için Eminevim, sabit yardımlı çekiliş sistemini de alternatifler arasına koyuyor. Bu yöntem sayesinde çekiliş nedeni ile evini daha geç almak durumunda kalanlar için ev kirası desteği sağlanıyor. Ayrıca sistemde taksitler de sabitleniyor. Evini daha sonra alanların ise taksit miktarında azalma oluyor. Her ay havuzda toplanan para ile evi alınacak olan kişinin belirlendiği çekilişler noter huzurunda gerçekleşiyor. Zengin seçeneklerden birini tercih ederek siz de kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.

Eminevim ile bütçenize uygun bir ödeme yöntem mutlaka bulursunuz. Siz sadece ne kadarlık bir ev almak istediğinizi belirleyin.

Beğen
Beğen Muhteşem Haha İnanılmaz Üzgün Kızgın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ