Kontrol Kalemi

En Kaliteli Kapılar Ve Dayanıklı Kapı Motorları

Teknoloji ve Kalitenin Birleştiği Kapı Motoru Çeşitleri

Değişen ve gelişen ihtiyaçlarımız için bizlere hemen her konuda yardımcı olan kurumsal siteler ve online alışveriş kolaylıkları sayesinde zamandan ve paradan tasarruf ediyoruz. Ayrıca tüm marka çeşitlerini kolaylıkla mukayese ederek; fiyat, marka ve ürün incelemelerimizi daha nitelikli bir şekilde yapabiliyoruz. Tüm bu kolaylıkları kapı motoru çeşitleri konusunda da sizlerin beğenisine sunan firmamızın en yeni ve en teknik ürünlerini ana sayfamızda görebiliyorsunuz. Dünya standartlarında kalite düzeyi ve dayanıklı modelleri ile sizler için arz ettiğimiz ürünlerimiz için web sitemizi ziyaret edin ve farkı fark edin.

Kapı Motoru Teknolojisi ve Özellikleri
Bu tür ürünlerin çeşitlerinden olan dairesel kapı motoru ile dairesel kanatlı kapı, bahçe kapılarında kullanılan motorlar ve devir özelliklerini web sayfamızda inceleyebiliyorsunuz. Diğer taraftan çizimler, eklenti yerleri, milimetrik çaplar, girinti ve dişlileri ise görsellerimizde bire bir inceleyebilirsiniz. Yeni nesil kapı motoru modellerinde hakim olan akıllı teknolojiler sayesinde güvenlik sevileri oldukça üst seviyelere taşınabilmektedir. Özellikler bakımından hem kullanım esnasında meydana gelebilecek yıpranmalar, hem de doğal ve dış etkenlere bağlı etkilere karşı son derece dayanıklı olan modeller sayesinde bulunduğunuz her yerde kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Otomatik Kapılarda Alarm Sistemleri
Gerek kötü niyetli insanlar, gerekse yanlış kullanımlar sonucu otomatik olarak devreye giren alarm sistemi sayesinde tehlikeli durumların tespiti ve olaya müdahale uygulamalarının hızlandırılması amaçlanmaktadır. Diğer taraftan böyle bir durumda otomatik olarak harekete geçen hızlı kilitlenme sistemi sayesinde zorlama, ya da herhangi müdahaleye gerek kalmadan etken gücün saf dışı bırakılması hedeflenmektedir. Bu tür kapı teknolojilerinin ayraç, kilit ve kol kısımlarda kullanılan çelik malzeme kapı motoru türlerine dayanıklılık kazandırmaktadır. Ayrıca kapı motorlarının ergonomik ve estetik kutularda muhafaza edilmesi sistemlerin korunmasını sağlarken, görüntü kirliliğini de ortadan kaldırmaktadır.

Güncel yenilikleri bünyesinde barındıran otomatik kapı açılıp kapanma esnasında tonaj uyumlu ağırlaştırma sayesinde, ani çarpmalarla oluşabilecek olası kazaları önlemektedir. Mevcut sitemizde kapı motoru teknolojilerini tek tek bulabileceğiniz gibi set olarak da temin edebilirsiniz.

Setlerin içeriğinde 1 adet motor, kontrol kartı, kumanda ve dişli parçası bulunmaktadır. Ayrıca bakım, onarım ve arıza durumlarında kullanılmak üzere yedek parça tedariki ve diğer hizmetleri Türkiye’nin hemen her yerinden web sitemize ulaşarak tedarik edebilirsiniz.

Ürünlerimiz ve kapı motoru sipariş bilgileri ile merak ettiğiniz tüm diğer konularda bilgi almak için ana sayfamızdaki iletişim bilgilerini kullanabilir, mesaj bırakabilir ya da telefonla

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ