Kontrol Kalemi

Aydınlatma sektöründeki buluşma noktası İstanbulLight!

İstanbulLight 9. Uluslararası Aydınlatma Teknolojileri Fuarı ve Kongresi UBM NTSR organizatörlüğünde,  AGİD (Aydınlatma Gereçleri İmalatçıları Derneği) ve ATMK (Aydınlatma Türk Milli Komitesi) işbirliği ile 16-19 Nisan 2015 tarihleri arasında aydınlatma sektörünü bir araya getirmeye hazırlanıyor.

2013 yılında 200 katılımcı firmayı 57 ülkeden 8.126 profesyonel ziyaretçi ile buluşturan İstanbulLight bu yılda 200’ün üzerinde katılımcıyı 10.000’nin üzerinde ziyaretçi ile buluşturmayı hedefliyor.

Profesyonel Aydınlatma ve Tesisatları, Dekoratif Aydınlatma, Led Aydınlatma, Bina Otomasyonu, Dış alan, Mağaza aydınlatması, Aydınlatma Malzemeleri gibi sektörün en önemli alanlarının yer aldığı İstanbulLight Aydınlatma Teknolojileri Fuarı, sektördeki yenilikleri ve son teknolojileri takip etmek, yeni strateji ve fikirler edinmek, pazar araştırması yapmak ve uluslararası bağlantılar kurmak isteyen tüm ziyaretçilerin ilgisini çekiyor.

Mimarlar, Elektrik mühendisleri, İç Mimarlar, Aydınlatma tasarımcıları, Tesis Teknik Müdürleri, Aydınlatma Ürünleri Dağıtımcıları, Perakende, zincir mağaza işletmecileri ve yetkilileri, akademisyenler, yerel yönetim yetkilileri gibi geniş ziyaretçi profili de yer almaktadır.

Sektörün en önemli buluşma noktası olmaya devam eden İstanbulLight kapsamında Aydınlatma Türk Milli Komitesi’nin 10. Ulusal Aydınlatma Kongresi ve Dünyadan ünlü tasarımcıların geldiği “Designers with Light Forum” etkinliği ve birçok diğer etkinlik yer alacaktır.

Fuarın girişi ücretli olmakla birlikte Salı akşamına kadar fuar web sitesi üzerinden form doldurarak ücretsiz giriş hakkına sahip olmak mümkündür.

Exit mobile version