S7-200 Plc eğitimi indirilebilir sürüm

ayhani

Üye
WWW.KOLAYPLC.COM
Türkiye'nin ilk ve tek PLC eğitim cd'si çıktı!

Binlerce tl'lik PLC kurslarına paydos! Kitapların içinde kaybolmaya son!
Türkiye'nin alanında ilk ve tek PLC eğitim cd'si ile artık istediğiniz yerde istediğiniz anda PLC kursu elinizde!
VAKİT KAYBI YOK, KARGO ÜCRETİ YOK. TÜRKİYENİN İLK VE TEK PLC EĞİTİM CD'SİNİN İNDİRİLEBİLİR SÜRÜMÜNÜ HEMEN SATIN ALIN İNDİRİN ÇALIŞMAYA BAŞLAYIN! SADECE 50 TL
Detaylı bilgi ve satın alma işlemleriniz için:
www.kolayplc.com/super.html

İnteraktif PLC eğitim cd'leri: Günümüzde eğitim, kitaplar yerine artık interaktif eğitim cd'lerine kaymaktadır. Çünkü; bir örneği bir kitapta 3-4 sayfada anlatırken, aynı konuyu video animasyonlarla 1 dakika içerisinde çok daha akılda kalıcı bir biçimde anlatabilirsiniz. İşte bu sebeplerden dolayı size Türkiye'nin alanındaki ilk PLC eğitim cdlerini hazırladık. Artık eğitim cd'lerimiz ile binlerce tl'lik PLC kursunu cebinizde taşıyacak, istediğiniz yerde istediğiniz kadar konulara tekrar tekrar çalışabileceksiniz.

• Komutların tamamı örnekler ile anlatılmıştır.
  • Tamamı video anlatımlı 77 örnek uygulama
  • Örnekleri de kapsayan tam 102 video-animasyon
  • Tüm komutlar video ve animasyonlar ile anlatılmıştır.
  • Konu anlatımları, iki ayrı simülatör ve gerçek plc üzerinde yapılan video çekimleri ile yapılmıştır.
  • Konuları tekrar tekrar izleme imkanı ile PLC kursunuz artık cebinizde.

Örnek dersleri izlemek için http://www.kolayplc.com/cd1.html

ÜSTELİK PLC CD'Sİ ALSIN ALMASIN HERKESE ÜCRETSİZ KUMANDA SİSTEMLERİ E-KİTABI HEDİYE

Kitabı indirmek için www.kolayplc.com

helal olsun sonunda PLc eğitiminide ayağımıza kadar getirdiler :D

elektronik kitabi indirdim ancak plc egitimi beklerken rutin kumanda egitimlerini bulabildim. alicilari bu yontemle kumanda edecek olsam PLC ile ne isim olurdu. yani arkadaslar plc degilde kumanda dersine ihtiyaciniz varsa e kitap isinize yarayabilir.

merhaba ,
hemen gaza gelme :D
ben tanımam etmem ama fevri davranma derim...
belki işleri vardır, bu işe giren adam desteğini eksik etmez
merak etme, bir çözüm bulacaklardır.

kolay gelsin,

arkadaşlarr bu egitim cd ile bana gelen mail de tek sifre girme diye bir sey yoktu birden fazla pc de etkınlestırme ozellıgının bulundugu bildirilmisti bana yanlısmı gordum ben yoksa

EĞTİM CD'LERİMİZİ ARTIK İSTEDİĞİNİZ BİLGİSAYARDA AKTİFLEŞTİRİP KULLANABİLECEKSİNİZ! DAHA ÖNCEKİ MAİLDE BU HUSUSU BELİRTMEMİŞİZ

aynen maile gelen acıklama bu egıtım cd sı ıle ılgılı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu tür alışverişlerinizde aksamalar yaşamamak için eğitim konusunda köklü firmaları tercih ediniz.

Son düzenleme:
Merhaba. S7-200 PLC EĞİTİMİ İNDİRİLEBİLİR SÜRÜM
konusunda verdiğim ilan altında bazı tartışmaların olduğunu yeni gördüm.
Yazıda ogenmakina
"elektronik kitabi indirdim ancak plc egitimi beklerken rutin kumanda egitimlerini bulabildim. alicilari bu yontemle kumanda edecek olsam PLC ile ne isim olurdu. yani arkadaslar plc degilde kumanda dersine ihtiyaciniz varsa e kitap isinize yarayabilir"

Bunu yazan arkadaş sitede ücretsiz dağıttığımız kumanda eğitimi e-kitabında plc eğitimini verildiğini sanmış galiba. Halbuki PLC eğitim cd'mizin ayrı satıldığı ilanda açıktır.

Ogenmakina nickli kullanıcı bizden eğitim cd'si alıp almadığı bu yazısında belli değildir. Eğer eğitim cd'si almışsa kesinlikle problemi çözülür. Problem çözülsün çözülmesin kullanıcı cd'yi beğenmediğini söylediği takdirde ödediği ücrette hiçbir kesintiye gitmeden parasını iade ediyoruz.

Eğitim cd'lerimiz istenilen bilgisayarda aktifleştirilip kullanılabilir. Eğitim cd'lerimizi aktifleştirdiğiniz bilgisayar haricinde bir bilgisayarda kullanabilmeniz için önce o bilgisayarda pasifleştirmeniz gereklidir. Daha sonra diğer bilgisayarda aktifleştirip kullanabilirsiniz.
Eğitim cd'lerimiz sahip olduğu kopya koruma sistemi sayesinde aynı anda iki bilgisayarda çalıştıramazsınız.
Zaten hiç bir yazılımı tek lisans alıp iki bilgisayarda kullanamazsınız.

Bu konuda çok iddialıyız.
Hazırladığımız eğitim cd'si alanında bırakın Türkiye'de dünyada ilktir. Aksini ispat edene cd'mizi ücretsiz göndereceğiz

aslında bende basta bu cd yi almayı dusundum ama geçenlerde burda bir arkadasın yazısı vardı onu burdan kaldırmıslar egıtım pc de aktıfken pc de cokme oldugu ıcın yardım ıstemıs ve hıc bır yanıt alamadıgını soylemıstı.boyle bır durum basımıza geldıgı zaman satıcının pesıne mı gezecegız.oysa kullandıgımız herhangı bır programı boyle bır durumda tekrardan kurabılıyoruz.

aslında bende basta bu cd yi almayı dusundum ama geçenlerde burda bir arkadasın yazısı vardı onu burdan kaldırmıslar egıtım pc de aktıfken pc de cokme oldugu ıcın yardım ıstemıs ve hıc bır yanıt alamadıgını soylemıstı.boyle bır durum basımıza geldıgı zaman satıcının pesıne mı gezecegız.oysa kullandıgımız herhangı bır programı boyle bır durumda tekrardan kurabılıyoruz.

Merhaba. Sözü geçen problemi müsadeniz ile açıklayayım.

Bahsettiğiniz kişi Ali M. isimli müşterimizdir.(Soyisim kendisinden izin alınmadığı için yayınlanmamıştır).
Ali beye satın aldığı PLC cd'sine(İndirebilir sürüm) aktivasyon kodunu [email protected] maill adresimiizden gönderdik. Fakat aktivasyon kodu mail sistemindeki bir hatadan dolayı Ali beye ulaşmadı.
Bizde sorunu çözmek için nadiren kullandığımız hotmail adresimizden kodu kendisine göndererek sorunu çözdük.

Daha sonra Ali bey cd'yi kurduğu bilgisayarı format atmış. CD'deki kullanım klavuzunda bilgisayarınıza format atmadan önce mutlaka cd'yi pasifleştiriniz yazmasına rağmen kendisi pasifleştirme işlemini yapmadan format atmıştır.
Daha sonra kendisi cd'yi tekrar aktifleştirmek istediğinde doğal olarak aktifleştirememiştir. Halbuki cd'yi formattan önce pasifleştirmiş olsa formattan sonra direk aktifleştirebilirdi. Ali bey cd'yi aktifleştirmeyince cd'de iletişim için belirtilen [email protected] mail adresi yerine nadiren kullandığımız mail adresine durumu bildirmiş. Tabiki bizden cevap alamayınca sinirlenmiş. Biz maili farkettikten hemen sonra iletişime geçip sorununu çözdük.
Normalde böyle bir durum karşısında cd ücretinin %50'sinin yeni aktivasyon kodu ücreti olarak isteneceği cd'de yazmasına rağmen, biz kendisinin iyi niyetinde şüphe etmediğimiz için bu sorununu ücretsiz çözdük.

Ali bey'de sağolsun incelik yaparak buraya açtığı konuyu kaldırmıştır. Zaten buraya açılan konu ya kullanıcının kendi yada adminler tarafından kaldırılabilir.

Sayın kontrolkalemi kullanıcıları;
Biz hazırladığımız ürüne güveniyoruz. PLC eğitim cd'miz şu anda içeriği ile bırakın Türkiye'yi dünyada tekdir. Aksini ispat edene 1 adet eğitim cd'mizi ücretsiz göndeririZ.

Ürünlerimiz %100 müşteri memnuniyeti ile sizlere sunulmaktadır. Herhangi bir teknik sorununuz 24 saat içinde mutlaka çözülür. Saygılar.

Ali bey ile yaptığımız mail yazışmlarından son üçü;

KOLAYPLC:

XXXX-XXXX-XXXX-XXXX
Ali bey yukarıdaki aktivasyon kodunuzu resetledim. Artık yeniden aktifleştirebilirsiniz.

Artık yazışmaları [email protected] adresinden yapalım. Saygılar.

ALİ BEY:
tamam ayhan bey.
teşekkür ederim.
sabırsızlığım yüzünden mahçup oldum.
affedin lütfen.

KOLAYPLC
Rica ederim. Affetmek ne demek. Ben sizi baştan mail adresi konusunda uyarmalıydım.
Her zaman iyi niyetle hareket edeceğimizden şüpheniz olmasın. Saygılar
.

Son düzenleme:
istemeden cöken bir bilgisayarda cd nizi pasiflestirmek mumkun degıl.bu olmayan bır sey degıl herkesın basına gelebılecek bır durum.boyle bır durumda %50 urun bedelini odemek hıc bır kullanıcının ısteyecegı bır sey olamaz.bu da haksız bır kazanc olur zaten

Forum istatistikleri

Konular
127,963
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri