Messenger de sorunum var

zeybek

Onursal Üye
Onursal Üye
Arkadaşlar,

Laptopda, Messenger acmak istediğimde, proğram acılır acılmaz , yaklaşık olarak," Windows Messenger, Comınaniton platformu bir sorunla karşılaşdı. Kapatılması gerekıyor. Hata raporu gönder / gönderme secenekleri çıkıyor. BUnlardan birine tıklarsam, Msn kapanıyor. Yok hiç birine tıklamazsam normal kullanmaya devam edıyorum. Bır ara eskı sürüm MSN kullandım sorun yokdu. Yeni format dan sonra yeni sürümü kullanıyorum yıne devam edıyor. Diğer yenı makinamda da aynı sorun cıkmaya başladı. Acaba bir laptopda sorun varda, flash bellekle aktarma yaparken virüs veya sorun her neyse birbirinemi geciyor.
Bu konuda yardımcı olabilirimisiniz..

Klasör seçenekleri > Görünüm den ” Gizli klasör ve dosyaları göster ” yaparak gizli dosyaların gözükmesini sağlayınız.

Xp Kullananlar için:

C:\Documents and Settings\ Kullanıcı Adı \Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts
klasörünün içerisini temizleyiniz.

Vista Kullananlar için:

C:\Kullanıcılar\ Kullanıcı Adı \AppData\Local\Microsoft\Windows Live Contacts\

klasörünün içerisini temizleyiniz.bunları dene bakalım belki faydası olur

Sergio arkadaşım,

İlgi ve alakana teşekkür ederim(. C:\Documents and Settings\ Kullanıcı Adı \Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts)
klasörünün içerisini temizleyiniz. BU dosyayı, C'de bulamadım. "C" de gizli dosyaları gösteri açdım. Döküman ve setttings'de KUllanıcadı/LOcal settings/ ve devamını bulamadım. Eksik dosyamımmı var dersiniz..

Benim de başıma geldi bu bilgisayardaki bi virüsten oluyor.Combofix le tarat düzelir.

bugün bizim şirlketin pcdede oldu kaç kez kurdum, sana tavsiyem önce pc güncelle bide öyle kur msn9 u olmadı 8.5 kur hiç uğraşma ben öyle yaptım msn son sürümü daha beta kararsız çalışıyor

Laptopa, yenıden format attıkdan sonra sorunum olmadı. Tahmınım bı yerden mıkrop kapmısdı ::)))
Arkadaslarımın alakalarına teşekkür ederim..

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri