ups arızası(galiba):)

Benim modeli ni tam bilmediğim aidata yazan bir ups var.
üzerinde yazan değerler:
model:1000ap
ınput: (boş bişe yazmıyo)
ac220-240v 50/60hz 8a
total outlets:
ac220-240v 50/60hz 8a
upsoutput:
ac220v
4.54a 4.34a 4.16a
1000 va-500w
yazan bunlar vallahi başkada hiç birşeyini bilmiyorum.
bunu bi tanıdıkdan aldık ilk çalıştırdığım zam ufak bi ses geliyodu pc pervan sesi gbi. birazdaha az by pass çıkışını bağladığım zaman çalışıyo üstündede bi tana battery backup diye bi yer var orası hiç çalımıyo şarj ettim baya basılı tutuyorum ışık hemen gelip gidiyo hemen oyle uğraşırken bi dııııııııt diye ses gelmeye başladı susturamadım 15-16 saat oyle bıraktım hala otuyodu ben de aküyü çıkardım ses gitti taktım şimdi ise hiç bir şeyi çalımıyor tek by pass işe yarıyo ondeki power tuşu filan hiç tık yok fişe taktığım zaman bi dııt ediyo biraz duruyo yşl. ışık yanıo 5-6 saniye sonra tekrar dıtt edip kapanıyo ne yapdıysam yapamadım şimdiden yardımlarınız için teşekkür ediyorum:)

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,925
Son üye
Taylor Quinntin

Yeni konular

Geri