rahminizam

Üye
sayın arkadaşlar çok acil troid yangın koruma sıemens 250 amp tmş, ye toroid bağlantısı yapacam ana panoda toroid trafosunu taktım kabloları içinden geçirdim şalterin açtırma bobini uclarıda hazır,bunun roleye bağlantısı için yardım istiyorum

şimdiden herkese teşekkürler

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
sitede şeması var.Arama bölümüne TOROİD yazaranız,şemaya ulaşabilirsiniz.

Merhaba
Kullanacaginiz role tipini net bilmiyorum
Genelde benzerdirler fakat ek soracaginiz sorular olursa diger baglanti sema orneklerini de gonderirim.
Resimde baslik kisminda MX ile MN harflerini yanlis yazmislar. Ayni sey kastediliyor.
A1 ve A2 uclari alarm cikis ( ornegin zil veya korna ) cikislari icindir.Saygilar

Asagidaki linkte Shneider'in 126 sayfalik Turkce katalogunu indirebilirsiniz. Bu konu ile ilgili cok detayli bir kaynaktir.

Ekli dosyalar

• Vigirex_catalogue_tr.pdf
    5.1 MB · Görüntüleme: 66
arkadaşlar çok teşekkür ederim

en anlaşılır şemayı gönderiyorum arkadaşlar... Saygılar

Ekli dosyalar

• MX LI VIGIREX BAGLANTISI.rar
    19.5 KB · Görüntüleme: 33,265
emeğinize sağlık konu açmadan buldum... güzel oldu..

başarılı çalışmalar...

elinize sağlık

Forum istatistikleri

Konular
128,135
Kullanıcılar
449,857
Son üye
Bluent

Yeni konular

Geri