Sew 6210-NI Marka İzolasyon Megeri Kullanımı

ugur-arici

Üye
Arkadaşlar sew 6210-ni marka veya buna benzer izalasyon megeri kullanan varmı ? Izalasyon megeri ile trafo,motor,kablo tesri nasıl yapılıyor.(meger test aralığı 500-5000 v.) bilen veya kullanan arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum.türkçe kullanma klavuzu bulabileceğim biryer varsada kaynağını yazarsanızda olur.int.araştırdım ama işime yarayan bişey bulamadım.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Arkadaşlar sew 6210-ni marka veya buna benzer izalasyon megeri kullanan varmı ? Izalasyon megeri ile trafo,motor,kablo tesri nasıl yapılıyor.(meger test aralığı 500-5000 v.) bilen veya kullanan arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum.türkçe kullanma klavuzu bulabileceğim biryer varsada kaynağını yazarsanızda olur.int.araştırdım ama işime yarayan bişey bulamadım.
yardımcı olur sanırım
İzalazyon Megeri - SEW 6210-IN İZOLASYON MEGERİ - tekotomasyon.com

o sayfada aşağılarda Ayrıntılı Bilgi Formu na tıklayıp bilgi alabilirsiniz

linkte kullanimi ile ilgili bisey cikmadi

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,614
Son üye
Canipk

Yeni konular