Teknik Öğretmenler İçin Mühendislik Tamamlama Eğitimi (Int. University of Sarajevo)

dostum ben şu an bosnada dil kursundayım öyle dediğin gibi bir rakam söz konusu değilyani 20000 euro ne yaptın ya :D en fazla 15-20 bin tl arasında değişir bence imkanı olan herkes yararlanmalı sorularınız olursa vakit buldukça yanıtlarım

dostum ben şu an bosnada dil kursundayım öyle dediğin gibi bir rakam söz konusu değilyani 20000 euro ne yaptın ya :D en fazla 15-20 bin tl arasında değişir bence imkanı olan herkes yararlanmalı sorularınız olursa vakit buldukça yanıtlarım

Sayın Mexico,
Dil sewiyen neydi, ne kadarlık bir dil kursu alacaksın? Volkanoss'un dediği gibi yarım dönem ve ya bir senelik hazırlık mı? Şuan oraya gelmek için yeterli param yok biraz imkansız kalıyor acaba orda çalışıp okuma gibi bir ihtimal war mı? Kafamda çok fazla soru işareti var sorularımda çok fazla oluyor kusura bakmayasın.. Yanııtn için şimdiden teşkkürler.

Sayın Mexico,
Dil sewiyen neydi, ne kadarlık bir dil kursu alacaksın? Volkanoss'un dediği gibi yarım dönem ve ya bir senelik hazırlık mı? Şuan oraya gelmek için yeterli param yok biraz imkansız kalıyor acaba orda çalışıp okuma gibi bir ihtimal war mı? Kafamda çok fazla soru işareti var sorularımda çok fazla oluyor kusura bakmayasın.. Yanııtn için şimdiden teşkkürler.

intermediate idi seviyem yani pre intermediate in ustu oluyor 3.kur intermediate 4.kur upper intermediate 2 ay 1. ay bitti bile dedigin ihtimal zor bence bilmiorum burasi cok farkli bi yer

merhaba dostlarım mühendislik tamamlama konusununu araştırırken bu forumu buldum.bende tef mezunuyum. mühendilik tamamlamak için çeşitli üniversitelere transkribimi yolladım bosnadan bana bir yıl gibi bir süre cevabı gelirse tamamlamayı düşünüyorum.Bosnada okuyan arkadaşlar varsa bana biraz bilgi verirlerse sevinirim.Bu sat sınavımınımı tercih etmeliyim yoksa öss mi daha kolay sat sınavı hakkında hiçbir bilgim yok.beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim

öss ye girmemiz gerekiyormu arkadaşlar, yoksa lisans diplomasıyla basıp gidiyormuyuz?

sat sınavına da girsen olur öss ye de ama öss say2 lazım unutma bu arada bir arkadaş 1 sene garanti mi demiş 1 sene evet ama dil sınavını geçersen

mexico arkadaşım sen bu konularda bilgilisin sanırım dil bilgim var sanırım ama sınavların zorluğu hakkında bilgim yok kasım ayından sonra ayrılıp işden insan üstü bir gayret gösteriyim diyorum bu konu için ama össde puanlama sistemleri sürekli değişiyor o puanlara ulaşmak satdamı daha kolay ünide mi pek bilmiyorum bu konuda sen okuyorsun sanırım sen ne yapdın.

sat sınavına da girsen olur öss ye de ama öss say2 lazım unutma bu arada bir arkadaş 1 sene garanti mi demiş 1 sene evet ama dil sınavını geçersen

arkadaşım doğru anlamış mıyım diye kontrol ediyorum!
ben tef elektronik öğretmenliği mezunuyum.
ben de öss ye girecek miyim tekrardan?
yani eğer öyleyse bu son derece saçma bişey olmuyo mu?
öss sonuçları zaten temmuz-ağustos gibi açıklanıyo.
ben 29 haziranda başlayan ingilizce yaz kursunu kaçırıyorum ozaman!!!

dostum saçma bir şey ama gerekiyor bende tef mezunuyum denklik için satdan 1000 puan yada öss2 den 165 puan alman gerekiyor okula kayıt yapdırmadan önce çünkü biz 2. üni gibi kayıt yapdırıyoz.Bende karar veremedim öss ye mi gireyim diye öss tarihleri uymuyor bende yılda 6 kez yapılan sata girmeyi düşünüyorum umarım fazla zor değildir.

karar sizin sat sınavı veya öss ama 2 side kolay gibi duruyor ben ekimde sat a gireceğim.sat da ilköğretim matematik soruları varmış ama sadece bunları yapmak 800 puan civarı getiriyor birde essay yazma gibi dil kısımları var bunu da yapınca 1000 puana ulaşılabiliniyor.duyduğum şeyler bunlar sınavdan sonra detaylı anlatırım inşallah.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri