H@san

Üye
mrb sayın yönetici arkadaşlarım.mesaj sayımla alakalı şöyle bir durum dikkatimi çekti her üç yada dört mesajdan sonra bir msj sayısı artıyor.örnek mesaj sayım 96.üç yada dört mesaj attıktan sonra 97 oluyor.bu bir uygulamanızmı.bana ilginç geldi o yüzden merak ettim......saygılarımla.....

EVET bende çok merak ettim.bir sürü mesaj yazıyorum ama sayı artmıyor.vede hiç bir açıklama bulamadım.el cevap lütfen.........

Yoğun iş temposu yüzünden henüz bu konuyu araştıramadık en kısa sürede araştırıp çözüme ulaştıracağız.

Arkadaslar mesaj sayım 160 iken 80 lere dustu, moderator arkadaslardan birtanesi silinen mesajlardan dolayı gonderdigim mesaj sayımın eksildigini soyledi ???? Olabilir...

Buna itirazım yok ama paylasımcı uyeyken katılımcı uyeye dusmem beni rahatsız etti. Bu konunun bir standarta baglanmsı, yada zaten bir standartı varsa uzerinde degisiklik yapılması gerektigini dusunuyorum...

serbest konular bölümü silindiği için mesaj sayıları azaldı sanırım

sn.elktrhasan

Mesaj sayınızın yavaş yükselmesinin sebebi forum veri tabanından oluşan bir hata yüzünden meydana gelmektedir konu hakkında çalışmalarımız sürüyor kısa sürede bir çözüm getirilecektir.

sn.molehiya

Sn.derbeder42'nin de dediği gibi serbest konular isimli bölümü kaldırdık.Bu yüzden o bölümde bulunan mesajlarınız silindiğinden mesaj sayınız düşmüş bulunmaktadır.Forum üye rütbelerinin ayarlanması ise tamamen forumun kendi veri tabanında kendisinin yaptığı bir işlem olduğundan buna müdahale edemiyoruz.Sorununuza derman olamadığımız için üzgünüm .

Saygılarımla ...
Kolay Gelsin...

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri