Ekovat çalışma bağlantısı

coldest

Üye
Arkadaşlar merhabalar uzun zamandır takip ettiğim foruma artık üye olmam gerekiyor düşüncesiyle aranıza katılmış bulunmaktayım Şimdiden herkese iyi forumlar dilerim.

Öncelikle ekovat çalışır halde olan buzdolabından söküldü yanlız son bağlantı kablosunu kesmek zorunda kaldım sanırım termostata gidiyor düşüncesindeyim. Sizlerden ricam fişe takarak bu ekovatı nasıl aktif hale getirebilirim. Saygılarımla

Ekli dosyalar

• 20140220_114512.jpg
    20140220_114512.jpg
    91 KB · Görüntüleme: 63
  • jupx.jpg
    jupx.jpg
    91.7 KB · Görüntüleme: 88
Arkadaşlar merhabalar uzun zamandır takip ettiğim foruma artık üye olmam gerekiyor düşüncesiyle aranıza katılmış bulunmaktayım Şimdiden herkese iyi forumlar dilerim.

Öncelikle ekovat çalışır halde olan buzdolabından söküldü yanlız son bağlantı kablosunu kesmek zorunda kaldım sanırım termostata gidiyor düşüncesindeyim. Sizlerden ricam fişe takarak bu ekovatı nasıl aktif hale getirebilirim. Saygılarımla

resimde herşey yazıyor.

dolap.jpg

Teşekkür ederim Çok sağolun. Saygılarımla

Şefim mavi yuvarlak harici göremedim diğer uc nereye bağlancaktı.

Zamanında ben de böyle bir şey yapmıştım. Koyunları şişirmek için.:)

Akvaryumda kullanıcam çalıştırdım bu kaç wat yakar ama onu hiç bilmiyorum :D

Akvaryumda kullanıcam çalıştırdım bu kaç wat yakar ama onu hiç bilmiyorum :D

akvaryum için pek sağlıklı olmaz. hava ile beraber kompresör yağını da atar. yani yağlı hava basar. havanın kokusundan da anlarsınız. 150w gücündedir.

kanyak bey buzdolabı kondanser fan motorunun soketleri motor üzerinden nereye baglanacak yardımcı olursanız sevinirim

kompresör soketi üzerinde mavi ve siyah renklerin bağlandığı soketlere bağlanmalı

Forum istatistikleri

Konular
128,130
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri