Su Sebili Arıza

sayac

Üye
Su sebilinde ısıtma ve soğutmada hiç bir problem yok.ama muslukların alt tarafında olan dolap içi soğutmuyor, sebepleri neler olabilir?

hocam sizin sebili bilmem ama bir çok sebilde alt bölüm sogutma için degildir sadece saklama haznesidir ...

Bir kaç sebilde gördüm alt bölümdede soğutma özelliği var olanlarda var olmayanlarda var.. Ama hangi markalarda bilmiyorum. Gaz akış şeklinide bilemiyorum o yüzden yardımcı olamayacağım.

ama şu şekilde tavsiyede bulunayım. Eğer soğutmadan anlıyorsanız soğutmamanın tek nedeni vardır gaz dönmüyordur. Bununda iki nedeni var. Ya sistem tıkalıdır yada gaz azdır. Detaylı bir kaçak kontrolü yapıp sistemin kılcal dryerlerini kontrol ederseniz sorunu çözeceğinie inanıyorum.

Kolay gelsin iyi çalışmalar.

Alt bölmenin tam karşıda olan kısmında borular görüyorsanız sebiliniz alt bölmedede soğutucu kısmı vardır demektir eğer alt bölümün heryeri aynı ise usta murat arkadaşın dediği gibi sadece saklama yeri olarak kullanılan kısımdır. Su aldığınız yer soğutuyor ise alt kısımda soğutur çünkü heriki tarafta ayni kompresör tarafından besleniyor. kolay gelsin.

Forum istatistikleri

Konular
128,177
Kullanıcılar
449,938
Son üye
Dragonov

Yeni konular

Geri