Bosch Nofrost Buzdolabı sürekli buz yapıyor

Bosch Nofrost Buzdolabı sürekli buz yapıyor* tüm ısıtıcılar sağlam. ölçtüm. direk 220 verdim ısıtyor. lakin dolap 2ay kadar sonra düzeni bozuyor hertaraf buz. bu defroz süresini uzatmak mümkünmü bir ayarı yada sivç varmı onu öğrenmek istedim yada paralel bir ısıtıcı dahamı ilave etsek. yada algılayıcı müşürlerde arıza olabilirmi. teşekkür ederim. şimdiden.

Bosch Nofrost Buzdolabı sürekli buz yapıyor* tüm ısıtıcılar sağlam. ölçtüm. direk 220 verdim ısıtyor. lakin dolap 2ay kadar sonra düzeni bozuyor hertaraf buz. bu defroz süresini uzatmak mümkünmü bir ayarı yada sivç varmı onu öğrenmek istedim yada paralel bir ısıtıcı dahamı ilave etsek. yada algılayıcı müşürlerde arıza olabilirmi. teşekkür ederim. şimdiden.
slm model belitsen iyi olurdu elektronikmi ısıtıcılar sensör sağlamsa elektronikse kartan yapabilir kapı siviçlerinden yapabilir örneğin kapıları kapatdığında iç fan sesini duyuyormusun ama model belirtirsen daha doğru bilgi alabilirsin kolay gelsin

Elektronik üst modelerden zamanla buz çoğalıp fana çaroıyor ve sonra fanıda klitliyor kapı örtülünce fan çalışıyor. Sensörlerin yerini değiştirsem olurmu defros sensörünü bantla az sarsam ısıyı az geç algılasa daha çok defros yapmazmı yinede çok teşekkürler birde ara bölmede rezistans olsa gerek oraya bakmayı düşünüyorum

slm restans sağlamsa motorun ordaki güç kartını değiştir piyasadan alma onlarda bazen sıkıntı oluyor sensör evapın üst sağ kenardaysa onu sola doğru 5cm kadar kaydır vede değiştir kolay gelsin

Forum istatistikleri

Konular
128,123
Kullanıcılar
449,830
Son üye
xkullanıcı45

Yeni konular

Geri