Buzdolabı Soğutucu Kanal Sorunu..!

bunal55

Üye
Mrb iyi günler, eski arçelik buzdolabının soğutucu bölmesindeki kanalı bıçakla buz kazırken delmişler, bu durumda motor bozulurmu veya delik kapatılırsa soğutma sistemi çalışır mı? yardımlarınızı bekliyorum?

iyi çalışmalar kolay gelsin..

Deldikten sonra buzdolabını çalıştırdıysanız içindeki gaz kaçtığı için soğutma gerçekleşmiyor onun içinde kar erimesinden dolayı sisteme su emişi başlıyor.Budurumda buzluğu değiştirmek işe yaramıyor.Kondanzer boruları ekovat-motor sudan etkileniyor.Kısaca buzdolabınız eskiyse değiştirmende fayda var.

Çok teşekkür ederim, sn;hasçel, ustanın biri bakmış bunu kaldırın atın demiş komşunundu zaten, ben bilgi almak için sormuştum, demekki hava kompresörleri kanal hortumları delinince çalışma işlevi son buluyor, neyse

iyi çalışmalar dilerim..

Kim demiş son buluyor diye bizim buzdolabı temizlenirken bıçak batırılmış ve buzluk bölümü değişti 10 yıl daha kullandık hala çalışıyordu ama küçük geldiği için değiştirmiştik, Arkadaşlar milleti hemen korkutmayın deliğin nerede olduğuda önemli üst tarafsa nasıl su emecekmiş

Kim demiş son buluyor diye bizim buzdolabı temizlenirken bıçak batırılmış ve buzluk bölümü değişti 10 yıl daha kullandık hala çalışıyordu ama küçük geldiği için değiştirmiştik, Arkadaşlar milleti hemen korkutmayın deliğin nerede olduğuda önemli üst tarafsa nasıl su emecekmiş
e

Buzluk bölümü 2 yerden batlatılmış ve o halde koku yaparak 2 ile 3 gün çalışmış ben pek anlamam ev cihaz teknolojisinden..!

Forum istatistikleri

Konular
128,164
Kullanıcılar
449,928
Son üye
welat karzan

Yeni konular

Geri